ساندرز وعده گسترده عملیات اجرایی در کالیفرنیا تجمع

LOS ANGELES, California— یکddressing یک جمعیت هزار نفر دیابت برنی ساندرز به یک نگاه اجمالی از آنچه در اولین روز به عنوان رئیس جمهور می خواهم نگاه.

این سناتور ورمونت متعهد دستور اجرایی موثر قانونی ماری جوانا در تمام پنجاه ایالت و همچنین محو سوابق بسیاری از کسانی که دستگیر شده اند برای در اختیار داشتن این ماده است.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به مخرب جنگ با مواد مخدر. معلوم می شود که شما می توانید از قانونی کردن ماری جوانا در هر ایالت در این کشور توسط فرمان اجرایی” او گفت:. “ما به جلو حرکت خواهد کرد به پاک کردن سوابق افراد دستگیر شده برای در اختیار داشتن ماری جوانا.”

او همچنین گفت دولت او خواهد اطمینان حاصل شود که 1.8 میلیون مهاجر غیر قانونی خواهد بود محافظت از اخراج.

“ما به پایان خواهد رسید یخ حملات که وحشت, مردم,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز “پایان یک مرز سیاست است که اجازه می دهد تا ماموران فدرال به ربودن نوزادان از آغوش مادران خود را.”

ساندرز سخنان بودند برخی از اولین جزئیات چگونه او با استفاده از ابزار ریاست جمهوری برای اجرای دستور کار خود دارد. مسائلی مانند کنترل اسلحه او گفت: نیاز به کنگره است.

“ما در دولت تصویب خواهد شد گسترده ترین تفنگ قوانین ایمنی در تاریخ این کشور است.”

ساندرز نیز وعده داده شده به کنگره برای تدوین Roe v. Wade به قانون به عنوان به خوبی به عنوان “دو حزبی اصلاح قانون مهاجرت است.”

سخنرانی خود را قبل از گروه هیپ هاپ دشمن عمومی راه اندازی شد برای انجام و معرفی شد توسط تعدادی از فعالان پیشرو و کمدین سارا سیلورمن. ساندرز باقی مانده اعتماد به نفس در حالی که صحبت کردن و گفت: پیروزی در کالیفرنیا اولیه برگزار می شود سه شنبه, می تواند او را نامزد.

“نامزد که برنده در کالیفرنیا شانس بسیار خوبی برای پیروزی نامزدی حزب دموکرات را,” او گفت:.

رای گیری های اخیر نشان می دهد ساندرز آماده برای برنده شدن در کالیفرنیا اولیه به آسانی که جوایز 494 نمایندگان. یک RealClearPolitics متوسط از بررسی های اخیر نشان می دهد او با 33.7 درصد حمایت در دولت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در دوم در 15.3%. هیچ نامزدهای دیگر در خط به 15% در آستانه رای گیری برای دریافت داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im