MANCHESTER, New Hampshire — حامیان برنی ساندرز هو و فریاد زد: بیش از پیت Buttigieg پس از سال 2020 دموکرات کاخ سفید امیدوار در زمان یک نوسان در نامزد خود را.

Buttigieg, 38, در طول سخنرانی خود در طبقه نیوهمپشایر حزب دموکرات را مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه رویداد جرأت به یک تجدید نظر بخش از بیخ و بن گفتار عرضه در هفته گذشته در آیووا که او در آن حفر شده در ورمونت, سناتور, 78, برای تماس خود را برای انقلاب است.

اما شهردار سابق South Bend, ایندیانا, استانی شدن انتخابات به دست آورده این jeers از “وال استریت پیت!” از کسانی که در سوسیالیستی بخش از منچستر را Southern New Hampshire University عرصه داد که بیشتر مرکز-چپ مدعی سرد پذیرش از شروع. حامیان شهردار مقابله با سلامتی از “ما نیاز به پیت.”

Buttigieg همچنین در زمان واکسن در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, 77, پس این جفت ارز در روز را صرف تبادل ضربات در مبارزات انتخاباتی. دلاور سناتور سابق برای 36 سال تحویل اولین ضربه مستقیم صبح روز شنبه با انتشار یک آگهی دیجیتال نقاشی Buttigieg به عنوان یک شهر کوچک و شهردار.

“برخی می پرسند چه کسب و کار شهردار South Bend باید به دنبال بالاترین از زمین؟” Buttigieg به طور غیر مستقیم پاسخ داد.

او افزود: “آمریکایی ها در روستایی کوچک در شهرها در جوامع صنعتی و بله در جیب کشور ما بزرگترین شهرستانها در حال خسته شدن کاهش می یابد به یک punchline با سیاستمداران واشنگتن و آماده برای کسی به صدای خود را به آمریکا سرمایه است.”

Buttigieg تازه کردن بهتر از حد انتظار پایان در آیووا دوشنبه قفقاز پس از اصل تساوی با ساندرز در حال حاضر یک جبهه-دونده برای نیوهمپشایر اولیه این شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im