ساندرز را انکار می کند و ستایش کوبا به سابق آمریکایی زندانی سیاسی

برنی ساندرز متهم Alan Gross بود که یک آمریکایی زندانی در کوبا به مدت پنج سال از misremembering مکالمه خود را هنگامی که 2020 نامزد ریاست جمهوری بازدید او در سال 2014.

ناخالص ادعا کرد که در اوایل این هفته که ساندرز تقدیر کمونیست کشور در طول یک ساعت جلسه زمانی که او هنوز در زندان در کشور است.

“او گفت:” من نمی دانم چه مشکلی با این کشور است.’ چگونه می تواند او را آنقدر حساس را که سخن گفتن به یک, سیاسی, گروگان — من!” ناخالص گفت: سناتور ورمونت به او گفت.

ساندرز اما محروم ساخت چنین سخن گفتن.

“نه من. من به یاد داشته باشید که سفر. من به یاد داشته باشید که سفر بسیار خوب و من به خاطر شرایط وحشتناک که آقای ناخالص زندگی می کردند. دندان های خود را فاسد بودند. من را که در بیانیه ای. چرا آقای ناخالص است و گفت که من هیچ نظری ندارم. اما من را که در بیانیه ای گفت:” فاکس نیوز یکشنبه.

2020 دموکرات بازدید کوبا به عنوان بخشی از یک هیئت نمایندگان کنگره در طول دولت اوباما با دموکراتیک سنسور. هایدی Heitkamp از داکوتای شمالی و جان تستر مونتانا. تستر گفت NPR او به یاد داشته باشید بحث. یک منبع نزدیک به Heitkamp گفت که او به یاد می آورد که ناراحت کننده ارز اتفاق افتاده است اما به یاد داشته باشید نیست دقیق سخن گفتن.

ساندرز نظرات در مورد کوبا آمده اند تحت تمدید موشکافی به خصوص پس از او در ستایش مرحوم فیدل کاسترو رهبر کوبا به این کشور بالا نرخ سواد.

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت از کوبا. اما آن را ناعادلانه به سادگی می گویند که همه چیز بد است” ساندرز گفت: 60 دقیقه در ماه گذشته. “هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de