لاس وگاس — تیوی, پویا است که رای دهندگان دیدم بازی از بین برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ در چهارشنبه شب بحث می تواند یک نگاه اجمالی از انتخابات تاکتیک ها و استراتژی های ورمونت سناتور ریاست جمهوری مدیر کمپین گفت: واشنگتن آزما.

صحبت پس از بحث فیض فولادوند در پاسخ به سابق شهر نیویورک شهردار ادعا می کند که تنها در مبارزات انتخاباتی خود می تواند به رقابت با سندرز و امور مالی یک چالش جدی برای نامزدی حزب دموکرات.

“من استقبال آنها را در ساخت هر چه کنتراست آنها می خواهم. من فکر می کنم کنتراست که [عصر ایران] می خواهد به قرعه کشی با ما است درست مثل کنتراست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به منظور جلب. “من یک میلیاردر, من نمی تواند خریداری شود اما همه از دوستان من هستند و همه میلیاردرهای و من از تماس با طبقه کارگر آمریکا همه سیاست برای همیشه و همیشه بوده است و همیشه در ارتباط با طبقه کارگر'” فولادوند گفت. “آنچه که من دیدم امشب با او و برنی و بلومبرگ داشتن یک بحث من تو را دیدم یک پیش نمایش از جاذبه های آینده چگونه برنی را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

فولادوند اظهارات منعکس احساس درون ساندرز کمپین که آن را نمی بینم بلومبرگ به عنوان جدی اولیه چلنجر. اگر هر چیزی ساندرز کمپین معتقد است بلومبرگ ورود یک دارایی به پیام خود را در مورد نابرابری و فساد نفوذ پول در سیاست است.

“هنگامی که شما می گویند شما باید 60 میلیارد دلار شما باید ثروت بیشتر از 125 میلیون آمریکایی خود نرخ موثر مالیات از شما و خود را به طبقه پایین تر از طبقه کارگر این کشور شما می توانید در حال حاضر شروع به دیدن چگونه برنی ساندرز را استدلال در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” فولادوند گفت.

ساندرز حملات در بلومبرگ در طول بحث تکرار بسیاری از سخنان کارگردانی در رئیس جمهور او ساخته شده است که در کمپین بلیزرز.

“ما یک چیز عجیب و غریب و غیر اخلاقی توزیع ثروت و درآمد. مایک بلومبرگ صاحب ثروت بیشتر از پایین 125 میلیون آمریکایی. که اشتباه است” ساندرز گفت: بعد ادعا بلومبرگ گسترده ثروت بود چرا که او تا به حال “نوشته مالیاتی است.”

پس او در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال گذشته ساندرز قرار مبارزات انتخاباتی خود در برابر تهمت به عنوان یک به نمایندگی از طبقه کارگر در این کشور را تصاحب توسط “الیگارشی” چنین به عنوان رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im