تیاو تازه انتخاب کلانتر سان فرانسیسکو عهد کرده است به ترک مهاجرت اجرای قانون در این شهر به مقامات فدرال.

“گروه ما است و نه درگیر در اجرای مهاجرت گفت:” کلانتر پل Miyamoto. “ما احساس می کنیم که فدرال ماده و ما در عرصه منافع امنیت عمومی و شما واقعا نمی تواند به یک جامعه امن اگر اعضای جامعه می ترسند به ما گزارش کرده است.”

Miyamoto شد و اولین آسیایی آمریکایی کلانتر در تاریخ این شهر پس از او انتخاب شد سال گذشته است.

به عنوان او برای این شهر بالا, پلیس, نزدیکی پستانی, Miyamoto وعده داده شده به “تعادل عمومی ایمنی و پاسخگویی توانبخشی و فرصت برای همه در درون ما سیستم عدالت کیفری.”

سان فرانسیسکو که در آن حدود 35 درصد از جمعیت متشکل از مهاجران تعیین شده خود یک پناهگاه شهرستان. دولت ایالتی در کالیفرنیا نیز اعلام کرد دولت تمام یک پناهگاه برای مهاجران.

پناهگاه دولت تعیین شده اند خود را به عنوان تمایلی به همکاری با مهاجرت و گمرک و دیگر فدرال, سازمان های اجرای قانون به دنبال پیدا کردن و اخراج مهاجران غیر قانونی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده است در نظر دارد به ارسال تاکتیکی واحد به پناهگاه شهرستانها به دستگیری مهاجران غیر قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است سرکوب مهاجرت غیر قانونی محوری برای فعالیت های سیاسی خود را پایه نقشه کشی اتهام نژاد پرستی و رفتارهای غیر انسانی از مخالفان خود را.

رئیس جمهور به طور خاص به سان فرانسیسکو به عنوان یک مثال از محلی دموکراتیک رهبران mismanaging منابع شهرستان و اجازه می دهد جرم و جنایت به چرک.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد رسما به حفاظت از این شهر مهاجرت جامعه است.

“ما در حال هدفمند در بسیاری از سطوح” نژاد گفت. “اما واقعیت این است که ما قوی شهر ما انعطاف پذیر شهرستان و ما را به مبارزه در برابر این حملات و ما را به حفاظت از مردم این شهر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی