سلمان می پرسد طرفداران را COVID-19 تهدید جدی می گوید مستند است نه روز تعطیل عمومی

Realme makes salman khan its brand ambassador for realme 6 smartphone seriesسلمان خان خواست از مردم برای درمان این مستند به عنوان یک روز تعطیل عمومی و دادگاه تجدید نظر به آنها را به ماندن در خانه.

Superstar Salman Khan روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به طرفداران خود را به خطر coronavirus به طور جدی و به دنبال دولت را رعایت اجتماعی فاصله. در یک ویدیو ارسال شده در Instagram به 54 ساله و بازیگر آغاز شده توسط تمجید همه کسانی که در حال مبارزه با نبرد در برابر COVID-19. او از مردم خواست تا به دنبال دولت مشاوره گفت: مردم در اشتباه هستند اگر آنها فکر می کنم آنها می توانند قرارداد coronavirus. “من می خواهم به درخواست تجدید نظر به هر کس که دولت خواسته است چیزی پس لطفا آن را به طور جدی و نمی گسترش شایعات. آن است که یک مشکل با هر کس برای یک مدت زمان طولانی است که آنها باور دارند که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به آنها. هر کسی می تواند با آلوده coronavirus را در قطار و یا در محل بازار. پس چرا شما می خواهید به نگاهی که خطر” سلمان گفت.

از او خواست که از مردم برای درمان این مستند به عنوان یک روز تعطیل عمومی و دادگاه تجدید نظر به آنها را به ماندن در خانه. “این است که یک روز تعطیل عمومی آن است که یک موضوع بسیار جدی است. جلوگیری از انجام این همه و شروع به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان. شستن دست های خود را به طور منظم نگه داشتن خود را پاک و حفظ فاصله از دیگران است. “آنچه که مشکل است در انجام همه این. اگر آن را موجب صرفه جویی در زندگی های بی شماری از جمله خود شما پس چرا شما آن را انجام نمی. لطفا انجام این کار آن را به عنوان یک مسئله مرگ و زندگی. این درخواست من به همه شما” ستاره گفت. این کشور رعایت 14 ساعت Janata منع رفت و آمد در روز شنبه به عنوان اعتراض نخست وزیر نارندرا.

اخبار مرتبط

این ساعت ساخته شده و ملتهب درخواست تجدید نظر به همه سرخپوستان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از آلوده شدن توسط coronavirus و به نام حکومت نظامی در 22 مارس از ساعت 7 صبح-9 ساعت گفت: هیچ شهروند محرومیت کسانی که در خدمات ضروری باید در خارج از خانه. افراد مشهور مانند Amitabh Bachchan, Shah Rukh Khan, Karan Johar, Akshay Kumar, Ayushmann, Hrithik Roshan, در میان دیگران قبلا تحسین PM بیانیه در Janta مقررات منع رفت و آمد. در ضمن, Ajay Devgn همچنین یک پیام ویدئویی که در آن از او خواست که مردم را به شکست “بزرگترین تبه کار” — coronavirus.

“هر فیلم دارای دو نوع شخصیت یک قهرمان و یک تبه کار.در زندگی واقعی نیز شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از این شخصیت است. امروز نه تنها در هند بلکه برای تمام جهان, بزرگترین تبه کار است coronavirus. بزرگترین قهرمانان کسانی هستند که مبارزه با این ویروس. “وجود دارد بسیاری از مردم مانند پاک کننده و هشدار به شهروندان که در حال بازی در حمایت از نقش ها در این نبرد است. اما جالب ترین چیز این است که ما مصاحبه کارگردان این فیلم است. آن را در دست ما است که آیا ما می خواهیم برای تبدیل شدن به قهرمان یا تبه کار. دست های پاک, پس از آن شما به یک قهرمان. دست کثیف, سپس شما یک تبه کار” آجی گفت.

بازیگر ستایش دولت و مقامات پلیس برای تلاش های خود را نسبت به حفاظت از جان مردم است. “ما فقط باید به حمایت از آنها. بنابراین حمایت از آنها و مراقبت از خودتان است. آیا بیرون رفتن از خانه خود را بدون هیچ دلیلی. دور ماندن از جمعیت. اجازه ندهید coronavirus زنده ماندن. اوج سرگرم کننده است که تبه کار می میرد” آجی اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im