پرستاران کارفرمایی Drew Brees و برای اهدای 5 میلیون دلار به لوئیزیانا برای coronavirus امداد

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees و همسرش پنج شنبه اعلام کرد که آنها خواهد بود اهدای 5 میلیون دلار به سازمان های خیریه برای کمک به Louisianans در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اولویت در حال حاضر کمک به جوامع ما از طریق این زمان دشوار” Brees نوشت: در یک Instagram پست های اخبار.

مشاهده این پست در Instagram

بریتنی و من در حال ارتکاب $5,000,000 به ایالت لوئیزیانا در سال 2020 است. اولویت در حال حاضر کمک به جوامع ما از طریق این زمان دشوار است. پس از تحقیقات قابل توجهی و گفتگو با سازمان های محلی ما خواهد بود بسیج ما مشارکت با برداشت دوم, مواد غذایی, بانک Ochsner سلامت, سیستم, پیاده روی فایرفاکس جیمی جانز Smalls لغزنده و Waitr برای آماده سازی و تحویل بیش از 10 ، 000 وعده های غذایی در هر روز در سراسر لوئیزیانا برای زمانی که طول می کشد به کودکان در برنامه غذا از سالمندان و خانواده های نیازمند. بیایید همه انجام بخشی از ما حفظ کند و از این طریق دریافت کنید با هم.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Drew Brees (@drewbrees) on

“پس از تحقیقات قابل توجهی و گفتگو با سازمان های محلی ما خواهد بود بسیج ما مشارکت با برداشت دوم, مواد غذایی, بانک Ochsner سلامت, سیستم, پیاده روی فایرفاکس جیمی جانز Smalls لغزنده و Waitr برای آماده سازی و تحویل بیش از 10 ، 000 وعده های غذایی در هر روز در سراسر لوئیزیانا برای زمانی که طول می کشد به کودکان در برنامه غذا از سالمندان و خانواده های نیازمند,” او اضافه شده است. “اجازه دهید همه انجام بخشی از ما حفظ کند و از این طریق دریافت کنید با هم.”

شده اند وجود دارد حدود 1800 تایید coronavirus موارد در لوئیزیانا که منجر به 65 کشته و چهار شنبه بعد از ظهر با توجه به 4WWL. دولت در نظر گرفته شده است به یکی از آینده های بالقوه نقاط داغ برای گسترش این ویروس در بخشی به دلیل آن را ثبت جهانی بالاترین میانگین رشد روزانه نرخ 65.7% در 15 روز پس از اولیه تشخیص وال استریت ژورنال در گزارش روز پنج شنبه.

Brees که برای نیواورلئان برای بیش از یک دهه ارائه امداد رسانی به شهر هر دو در و خارج از میدان پس از دولت بود ویران شده توسط طوفان Katina. کارفرمایی بنیاد کمک به بازسازی پروژه های بعد از طوفان بزرگ آمار در سال 2005 و او کاتالیزور آورده است که شهر اولین و تنها سوپر جام پیروزی در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im