مفسر سی ان ان ون جونز تاسف “کثیف, گیج کننده انتخاب” دموکراتیک رای دهندگان باید بین نامزد باقی مانده در سال 2020 ریاست جمهوری زمینه است.

“من فکر می کنم مردم افسرده هستند” جونز ” در شبکه سه. “من فکر می کنم مردم غمگین هستند. من فکر می کنم مردم نمی توانند بفهمند که مردم آنها قرار است به رای, و من فکر می کنم مردم در حال انتظار برای بیرون آمدن و رای دادن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او افزود: “این کثیف, گیج کننده انتخاب است. مردم غمگین و افسرده و مردم فقط می خواهند کسی را برای رای دادن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سناتور. برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg امن دو نقطه بالا در نیوهمپشایر اولیه در سه شنبه شب. جونز ضمنی که ساندرز را دریافت رای بیشتر اگر نه برای محدود رای گیری قوانین و مقررات در کشور است که به خصوص تحت تاثیر قرار جوانتر رای دهندگان.

“اجازه دهید فراموش نکنید هر چند در نیوهمشایر افراد جوان به خصوص دانش آموزان با داشتن یک زمان سخت تر رای گیری گفت:” جونز. “آنها به تغییر قوانین آنها تغییر قوانین شما باید برای ثبت نام خودرو خود را به قادر به رای دادن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im