sabarimala case, sabarimala temple case, sabarimala case timeline, sabarimala case verdict, sabarimala issue, sabarimala supreme court verdict 2019, sabarimala supreme court judgment, sabarimala supreme court order, sabarimala supreme court hearingروی نیمکت گفت: آن را نه قاضی نیمکت خواهد معامله با حق آزادی مذهب در ماده 25 از قانون اساسی و این فعل و انفعال با حق های مختلف و فرقه های مذهبی. (PTI)

دیوان عالی کشور روز دوشنبه برگزار شد که در آن پنج قاضی نیمکت می توانند با مراجعه سوالات از قانون به یک نیمکت بزرگتر در حالی که ورزش خود را محدود قدرت تحت بررسی صلاحیت در Sabarimala مورد. یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde قاب هفت سوال به شنیده می شود توسط یک قاضی قانون اساسی نیمکت در مسائل مربوط به آزادی مذهب در قانون اساسی و ایمان است.

هفت پرسش قاب روی نیمکت شامل کسانی که در حوزه و ambit از آزادی مذهبی و فعل و انفعال بین آزادی مذهبی و آزادی اعتقادات فرقه های مذهبی. روی نیمکت گفت: آن را نه قاضی نیمکت خواهد معامله با حق آزادی مذهب در ماده 25 از قانون اساسی و این فعل و انفعال با حق های مختلف و فرقه های مذهبی.

اخبار مرتبط

آن را نیز مقابله با این حد از بررسی قضایی با توجه به مذهبی و به معنای “بخش اصلی” اتفاق می افتد در ماده 25 (2)(ب) قانون اساسی است.

دیوان عالی کشور نیز مقابله با قدرت یک فرد که نه متعلق به یک دین خاص و یا فرقه های یک دین به سوال اعتقادات مذهبی از مذهب است که با پر کردن یک پیل.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی