S. Korea گزارش پرش در coronavirus موارد

کره جنوبی گزارش داد یک پرش در coronavirus موارد در روز چهارشنبه به مقامات آزمایش صدها نفر از کارکنان در یک مرکز تماس که در آن بیماری به نظر می رسد این هفته معکوس 11 روز کاهش عفونت, سلامت, مقامات گفت.

یکی دیگر از 242 مورد جدید گزارش شده در مقایسه با تنها 35 روز زودتر آوردن مجموع در آسیا بدترین شیوع خارج از سرزمین اصلی چین به 7,755 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت. مرگ و میر افزایش به 60.

روزانه شمارش از موارد جدید در کره جنوبی به اوج خود رسید و در 909 در فوریه 29 عنوان مقامات آزمایش در حدود 200 ، 000 پیروان یک حاشیه کلیسای مسیحی در مرکز کشور اپیدمی.

با این کار تقریبا انجام شده ميزان عفونت کند بود در روزهای اخیر بالا بردن امیدوار است که کره جنوبی ممکن است آوردن این ویروس را تحت کنترل است.

اما جدید خوشه در مرکز تماس در سئول و در میان معلمان و دانش آموزان از یک مدرسه رقص با کلاس های سراسر کشور نگه داشته اند مقامات بالا هشدار برای یک تازه سنبله در عفونت.

پنجاه و دو از آخرین عفونت در سئول اما مقامات می گویند که چگونه بسیاری از کسانی که به طور مستقیم به مرکز تماس اداره شده توسط یک شرکت بیمه.

مقامات می گویند که آنها در حال آزمایش 200 کارکنان که مشغول به کار در این طبقه که در آن موارد برای اولین بار کشف شد در حالی که نظارت بر دیگران در مرکز نیروی کار تا 800 نفر است.

بیش از 140 عفونت های جدید در بدترین آمار در شهر Daegu که در آن کلیسا است بر اساس نزدیکی استان North Gyeongsang.

“شده است وجود دارد روند راکد در Daegu موارد با وجود افزایش اندک امروز” گفت: Yoon Tae-ho مدیر کل برای سیاست های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im