یک و نیم سال به یک بیماری همه گیر که به کشته شدن تقریبا 600,000 نفر در مسابقه بین المللی برای حفاظت از ویروس به تشدید خائنانه سطح جدید با این اتهام که واکسن توسعه تبدیل به یک هدف روسیه حملات سایبر.

واکسن ناسیونالیسم است که در حال حاضر یک نگرانی کشورهای سوارکار اسب دوانی شدن به امن دوز آینده, عکس های از جان گذشته برای یک راه از یک بحران جهانی است که ناودان اقتصاد خود را.

علم و پول رانندگان اصلی بوده است که تا کنون با ما صرف میلیاردها دلار در معاملات به صورت تجربی عکس و کشورهای دیگر در تلاش برای نگه دارید تا. دولت گزارش می دهد که اطلاعاتی روسیه هک شده بین المللی مراکز تحقیقاتی در حال توسعه واکسن در برابر Covid-19 اضافه کردن یک خط طرح یادآور جنگ سرد جاسوسی پلیسی.

ریسک بالاتر از دیوید Nides بهداشت و درمان-مراقبت سایبر متخصص در KPMG در شیکاگو در مصاحبه ای گفت:.

وجود دارد یک مسابقه برای یک واکسن یا درمان و جایزه بزرگ برای هر کس که در بالا می آید.

نگرانی جهانی دسترسی به واکسن را تشدید کرده با برزیل بیش از دو میلیون coronavirus عفونت و هند بیش از یک میلیون نفر. در ماه مه شرکت سانوفی اجرایی Paul Hudson گفت: آمریکایی ها خواهد بود به احتمال زیاد این شرکت فرانسوی را Covid-19 واکسن قبل از بقیه جهان اگر آن را ثابت کرد موفق به این دلیل که ما برای اولین بار در خط به صندوق پژوهش آن است. بعد سانوفی گفت: آن واکسن در دسترس خواهد بود برای همه.

واکسن معاملات

که باعث شد سایر کشورها و گروه ها مانند اتحادیه اروپا سعی کنید به گرفتن تا بیشتر با ادغام منابع مالی برای معاملات خود به خود و یا توسط لابی برای دسترسی عادلانه. وجود بیش از 160 واکسن پروژه راه در شرکت ها و سازمان های تحقیقاتی در سراسر جهان است. رئیس جمهور چین شی جینپینگ متعهد شده است به نوبه خود هر گونه واکسن تهیه شده توسط این کشور به جامعه جهانی خوب — حتی به عنوان کشور CanSino بیولوژیک, Inc. در حال حاضر اداره یک شات به برخی از سربازان چینی.

بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت ها و سازمان ها به مدت طولانی در نظر گرفته شده است هدف نخست حملات سایبری در بخشی به دلیل نسبتا سهل انگاری امنیتی تعداد زیادی از نقاط دسترسی و دستگاه های است که می تواند نفوذ.

Ransomware حمله

ارزش اطلاعات آنها شامل است همچنین آرزو. ما بر اساس Merck & Co زده شد توسط یک عفونت ransomware حمله در سال 2017 که تحت تاثیر تولید و فرمولاسیون و بسته بندی.

حملات در مراقبت از سلامت و زندگی-علوم سازمان به شدت در گیر با جرائم سایبری در این بخش افزایش حدود 300 درصد از ماه مه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل Nides برآورد شده است. هکرها کار برای دولت چین در حال تلاش برای سرقت پژوهش در coronavirus واکسن و درمان از ما, سازمان اف بی آی و وزارت امنیت داخلی هشدار داده است.

روسیه نشده سرمایه گذاری در زیرساخت های علمی است که اجازه می دهد آن را به توسعه واکسن به عنوان به سرعت به عنوان ما و انگلستان و چین و کشورهای دیگر با توجه به مایکل ایبرت معاون اجرایی رئیس جمهور از خدمات مشاوره در نقطه کانونی داده خطر تمپا فلوریدا مبتنی بر امنیت سایبر شرکت است.

این عملیات که به نظر می رسد به بی سر و صدا سرقت اطلاعات به جای قفل کردن آن را برای باج نشان می دهد که چگونه از جان گذشته روسیه برای راهنمایی در مورد چگونگی ساخت واکسن و همچنین دسترسی به, او گفت:.

من فکر نمی کنم هر کسی که مراقبت در مورد IP در پشت واکسن ایبرت گفت. آنها این را به عنوان یک مسئله جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی