روسیه Covid-19 واکسن در دسترس خواهد بود برای ماه آینده: گزارش

روسیه وزیر بهداشت نشان داد که این واکسن برای جلوگیری از Covid-19 که کشور در حال حاضر در حال توسعه در دسترس خواهد بود برای مصرف عمومی توسط ماه آینده پس از اتمام آخرین مرحله از آزمایش های بالینی Livemint گزارش شده است.

جلسه رسانه میخائیل Murashko اظهار داشت: به عنوان ذکر شده در یک اسپوتنیک گزارش خبری: “دولت حکم به معنی این است. از آن خواهد شد ضروری است که بیشتر تحقیقات بالینی از تایید واکسن انجام می شود به طور همزمان است.”

با توجه به بلومبرگ گزارش کیریل Dmitriev رئیس اجرایی دولت مورد حمایت روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) گفت که فاز سوم محاکمات آغاز خواهد شد در تاریخ 3 اوت در روسیه و امارات متحده عربی و عربستان سعودی است.

روسیه تولید انبوه این واکسن با حدود 30 میلیون دوز در داخل کشور در سال 2020 و 170 میلیون دلار برای صادرات است. پنج کشور در حال حاضر نشان داده شده است علاقه در کمک به روسیه با تولید انبوه Dmitriev گفت.

به تازگی در روسیه سچنوف (دهانه) دانشگاه اعلام کرده بود که در حال اتمام آزمایش های بالینی از یک Covid-19 واکسن طراحی و توسعه توسط دفاع روسیه و وزارت Gamalei موسسه اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت در اشاره اسپوتنیک گزارش: “روسیه وزارت دفاع آزمایش این واکسن بر روی داوطلبان در انطباق کامل با قوانین اقدام علمی و روش شناختی مقررات به منظور جلوگیری از خطرات و بدون هر گونه تلاش برای کاهش طول مدت پژوهش.”

روسیه چهارمین بدترین آسیب دیده کشور در جهان توسط Covid-19. این گزارش بیش از 7.5 لاخ Covid-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im