به عنوان شرکت در سراسر جهان گام در گاز برای ارائه یک Covid-19 واکسن روسیه گفت: این رقابت محاکمه در آن کانديد واکسن با توجه به خبرگزاری روسی TASS.

“آزمایش های بالینی واکسن در برابر رمان coronavirus تکمیل شد در داوطلبان در سچنوف (دهانه) دانشگاه ها و نتایج حاصل از تحقیقات ثابت شده اثر دارو” رئیس پژوهشگر النا Smolyarchuk گزارش شده است که گفت: TASS. این بود توییتی توسط سفارت روسیه در هند است.

“تحقیقات کامل شده است و در آن ثابت کرد که این واکسن بی خطر است. داوطلبان مرخص خواهد شد در جولای 15 و 20 ژوئیه” Smolyarchuk که ریاست مرکز تحقیقات بالینی بر روی داروها در سچنوف (دهانه) دانشگاه گفت: TASS. بیشتر رئیس پژوهشگر افزود: داوطلبان خواهد بود و تحت نظارت های پزشکی در خارج صورت بیمار پس از مرخص شدن.

اولین مرحله از تحقیقات واکسن در سچنوف (دهانه) دانشگاه آغاز شده در ژوئن 18, زمانی که 18 داوطلبان واکسینه شدند. گروه دوم از 20 داوطلب واکسینه شدند در ژوئن 23, آژانس گفت.

یک بخش از پژوهشگران بالینی در هند گفت, BusinessLineآن را دشوار است به اظهار نظر در مورد این واکسن فقط در عین حال بدون داشتن اطلاعات از آزمایش های بالینی.

اخبار از واکسن می آید حتی به عنوان 150-عجیب و غریب واکسن داوطلبان در مراحل مختلف توسعه از یک Covid-19 واکسن. برخی از وعده های نامزدهای ذکر شده توسط سازمان جهانی بهداشت شامل دانشگاه آکسفورد واکسن نامزد co-طراحی و توسعه با AstraZeneca, Moderna-NIAID, CanSino بیولوژیکی Inc/پکن موسسه بیوتکنولوژی و Inovio داروسازی/ بین المللی واکسن موسسه. در اوایل این ماه در چین Sinovac گفته بود آن را وارد در اواخر مرحله توسعه آن واکسن در برزیل, رسانه های خارجی گزارش شده است.

هند نیز نامزدهای متعدد در حساب از Zydus Cadila, بهارات زیست فناوری, نوش دارو Biotec و سرم موسسه (که همچنین در تولید و بازاریابی با همکاری AstraZeneca-دانشگاه آکسفورد نامزد).

روزهای آینده حل خواهد شد چگونه روسیه واکسن فارس به عنوان آن می آید تحت بررسی از جامعه علمی بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de