روسی حضور در لیبی خطرناک تر از داعش برای آمریکا و آفریقا فرمان

ژنرال خلیفه Haftar این رهبر شورشی که کنترل لیبی نفت خیز شرق به تازگی اعلام کرده پرطرفدار حکم به رد همه این کشور آفریقای شمالی یک حرکت که ممکن است روسیه دست بالا را اگر او می تواند موفقیت در گرفتن طرابلس میان نزدیک به یک دهه ارزش از نزاع های فرقه ای.

در بی نظمی پس از دیکتاتور معمر قذافی کشته شد در سال 2011 جنگ داخلی درگرفته است در سراسر لیبی و داعش باقی مانده اند امن شکننده جای پای در جنوب. اما بیشتر نگران می گویند ایالات متحده آفریقا فرمان مقامات است که روسیه درج یک گروه شبه نظامی برای حمایت از Haftar و موقعیت خود را در جنوب پهلو از ناتو است.

“آنها در حال اقدام در ایالات متحده آمریکا منافع استراتژیک در شمال آفریقا و اما در همان زمان انجام آن را در کم هزینه و در صورتی که ظروف سرباز یا مسافر تا سپس کرملین deniability قابل قبول” یک AFRICOM دفاع رسمی گفت: واشنگتن آزما در روز دوشنبه.

“آنها به احتمال زیاد بانکی است که اگر آنها را در طرف برنده است که آنها دسترسی به سودآور پورت و استخراج مواد معدنی می پردازد و همچنین نفوذ بیش از یک دولت آینده لیبی,” او اضافه شده است.

یک مقام ارشد دفاعی رسمی در ایالات متحده آفریقا فرمان توضیح داد که روسیه می تواند به نفع از یک میزبان کامل از اقتصادی و ژئوپولیتیک مزایای جانبداری با موفق Haftar.

“این واقعا در مورد دسترسی در لیبی به روسیه نیاز به دسترسی به بنادر به نفت داشتن یک دلیل برای در شرق Med.,” این مقام گفت: واشنگتن آزما از طریق تلفن از ستاد فرماندهی در اشتوتگارت آلمان.

“هنگامی که ما صحبت در مورد روسیه ما باید خاص باشد که آن را واقعا پیمانکاران نظامی از روسیه واگنر گروه وجود دارد و آن را واقعا نمی, دولت روسیه, ارتش روسیه که در لیبی” او توضیح داد. “هنگامی که روسیه تحت فشار سازمان ملل متحد بر نفوذ و تاثیر در لیبی آنها سریع به می گویند که آنها واقعا در حال حاضر وجود دارد.”

در آوریل 2019 بدتر شدن وضعیت امنیتی در لیبی چراغ AFRICOM به جلو آن باقی مانده نیروهای زمینی در خارج از کشور است.

ایالات متحده در آفریقا فرماندهی ماموریت در لیبی تا به حال ارائه حمایت نظامی به ماموریت های دیپلماتیک مبارزه با تروریسم فعالیت و تقویت مشارکت.

از آنجا که ایالات متحده خروج روسیه تقویت شده است و آن مشارکت نظامی این کشور در لیبی گفت: Kimberly دله صندلی از گروه علوم سیاسی در کالج بارنارد در سخنرانی خود در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی فروم جمعه.

“شده اند وجود دارد گزارش می دهد که آنها کسانی هستند که اکشن,” او گفت: از نخبگان واگنر مزدوران عامل به نمایندگی از Haftar در لیبی. “[آنها] واقعا تیز پایان از چوب ساخت یک تفاوت بزرگ در چه Haftar قادر است انجام دهد.”

سمور گفت: Wagner گروه که آغاز شده توسط سابق روسیه GRU نظامی و جاسوسی پوتین کاردانی دیمیتری Utkin هستند بنا به گزارش های درگیر در آموزش و ممکن است حفاظت از میدانهای نفتی است.

“لیبی است که قطعا یک منبع بسیاری از روغن زیادی که نفت واقع شده است و در مکان های که در آن Haftar نیروهای نظامی مبتنی بر” او گفت:. “بنابراین اگر ما به دنبال در یک زمینه ای روسیه منافع اقتصادی آن ممکن است در نهایت شبیه به آنچه به نظر می رسد زمینه های اقتصادی بهره در سوریه است. این نفت است.”

یکی دیگر از AFRICOM دفاع رسمی گفت: واشنگتن آزما که روسیه نظامی خصوصی پیمانکار شده است در لیبی و دیگر نقاط قاره آفریقا از اوایل سال 2018 است. در یکی از گزارش عربستان سعودی تامین مالی بیش از 2000 واگنر مزدوران در یک تلاش ناموفق توسط Haftar به طرابلس در اواخر سال 2019.

“فرمان می بیند روسیه به طور فزاینده ای با استفاده از پیمانکاران نظامی خصوصی برای آموزش نظامی و کمک های امنیتی ارائه می دهد که مسکو انعطاف پذیری بیشتری برای رسیدن به آن جغرافیای سیاسی و اقتصادی اهداف” AFRICOM نیروی دریایی Lieut. کریستینا گیبسون گفت: واشنگتن آزما , در بیانیه ای.

روسیه با حروف بزرگ در ایالات متحده خروج از لیبی

AFRICOM مقامات اذعان کرد که ایالات متحده خروج از لیبی است آسیب آمریکا ظرفیت برای کمک به ثبات مورد نیاز برای سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی در تونس به موفقیت است.

“ما نه داشتن یک حضور نظامی در لیبی منظورم این است که در یک شریک ظرفیت سازی و یا هر آنچه که ما را واقعا دور پشت,” ارشد دفاع رسمی گفت. “از دیدگاه رفتن به عقب در خواهد اجازه می دهد ما را درگیر در آموزش و همچنین برخی از ایالات متحده نفوذ در فعالیت های درون دولت لیبی و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا ما را به نگه داشتن مسیر از داعش لیبی و گروه های دیگر.”

ارشد دفاع کرد و گفت: روسیه از حضور در لیبی است و حتی خطرناک تر از تهدید داعش بقایای عامل در جنوب.

“ما اعتقاد داریم که وجود خواهد داشت یک نیاز در آینده یک فرصت برای ما به عقب بر گردیم به لیبی دوباره, اما آن را کمی دشوار است برای پاسخ به این که با توجه به بحران کنونی در حال انجام وجود دارد و عدم قطعیت است که ما شاهد در لیبی,” او گفت:.

اگر نیروهای آمریکایی بودند برای بازگشت به لیبی دله ترس از تکرار فوریه 2018 چهار ساعت درگیری بین ایالات متحده و واگنر نیروهای نظامی در شرق سوریه است.

“نگرانی من بیشتر این است که این [گروه های شبه نظامی] در حال تبدیل شدن به اعزام نزدیک تر و نزدیک تر به جایی که ارتش ایالات متحده دارای منافع” او گفت:.

با روسیه حمایت Haftar را در افغانستان و لیبی و ایالات متحده در حمایت از سازمان ملل به رسمیت شناخته شده دولت در طرابلس یک درگیری نظامی بین ایالات متحده و آشکاری روسیه نیروی بستگی به یک مرد.

“است که می تواند در یک محل که در آن ایالات متحده و نیروهای روسی در تضاد با یکدیگر,” او گفت:. “من فکر می کنم این سوال بزرگ اینجا است, چگونه از خطر پذیرش است پوتین رفتن به دریافت کنید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de