روسی PM آزمایش مثبت برای Coronavirus; COVID-19 موارد صلیب 1 لاخ-علامت گذاری در کشور

russian pm, coronavirus, russia coronavirus casesمیخائیل Mishustin 54 سال, سابق مالیاتی رئیس نامگذاری شد نخست وزیر در ماه ژانویه است. (فایل عکس/AP)

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin روز پنجشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای جدید coronavirus شدن بالاترین-رتبه بندی مقام شناخته شده برای بدست آلوده.

Mishustin گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور طی یک تماس تصویری است که او را از خود جدا اما برنامه ریزی برای در تماس ماندن در سیاست های کلیدی مسائل. آن را بلافاصله روشن هنگامی که دو مرد آخرین ملاقات کرد.

اخبار مرتبط

پس در اوایل شیوع رئیس به حداقل برسد جلسات و روشن به برگزاری روزانه تماس های تصویری با مقامات.

معاون اول نخست وزیر آندره Belousov را به طور موقت انجام Mishustin وظایف.

Coronavirus هند آخرین به روز رسانی

Mishustin 54 سال, سابق مالیاتی رئیس نامگذاری شد نخست وزیر در ماه ژانویه است. در طول تماس تصویری که ثبت شد و بعد, تلویزیونی, او نمی گویند اگر او تا به حال COVID-19 علائم و یا هر چیز خود را در مورد وضعیت عمومی. او نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از بیماری و صحبت کرد بدون مشکل.

پوتین خواست Mishustin بهبود سریع و گفت که او امیدوار نخست وزیر ادامه خواهد داد در نظر گرفتن بخشی در تهیه پیش نویس سیاست های به ساحل تا اقتصاد روسیه است که صدمه دیده توسط ویروس همه گیر.

“چه اتفاقی افتاد به شما اتفاق می افتد می تواند به هر کسی” پوتین گفت.

“همراه با دیگر اعضای کابینه و همکاران از دفتر ریاست جمهوری, شما بدون شک در منطقه خطر بالا است. مهم نیست که چگونه شما محدود مخاطبین آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از ارتباط با مردم در حالی که پیش نویس تصمیم” پوتین گفت.

او از نخست وزیر به او تماس بگیرید و پس از چک کردن به یک بیمارستان است.

روس ها که از ویروس, اما نور و یا هیچ نشانه ای از بیماری مجاز به ماندن در خانه و آن را بلافاصله روشن اگر Mishustin بستری منعکس گرانش از وضعیت خود و یا یک احتیاط اضافی.

“من امیدوارم که شما باقی خواهد ماند در شکل فیزیکی خوب و یک بخش فعال در تهیه پیش نویس تصمیم گیری است که ما مورد بحث امروز” پوتین گفت: در یک مرجع به یک تماس با مقامات بالا در اوایل پنج شنبه. کسانی که تصمیم گیری را نمی توان بدون مشارکت ورودی خود را. در روسیه, نخست وزیر نظارت بر اقتصاد و در پاسخ به رئیس جمهور.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین که منجر به یک دولت پنل وظیفه مدیریت روسیه ویروس oubreak گفت: Mishustin قرار گرفته بودند به طور منظم آزمایش ویروس و شدت مشاهده پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض و یا گسترش ویروس.

این یک سیگنال برای همه ما – اجازه دهید رها کردن همه است که پوپولیستی بحث در مورد لغو محدودیت سوبیانین تلویزیونی گفت: در نظر است.

Mishustin خود را با ارسال یک پیام مشابه به مردم روسیه گفت که وضعیت شخصی برای سرمایهگذاری به شدت رعایت یک دولت-دستور مستند.

لطفا به یاد داشته باشید که زمانی که این کشور می تواند بازگشت به یک راه طبیعی از زندگی بستگی دارد هر کس نظم و انضباط و خواهد گفت.

Mishustin سخنگوی بوریس Belyakov گفت: نخست وزیر بیشتر تکیه بر مکالمه تصویری برای برقراری ارتباط در طول همه گیر بود و تماس مستقیم با یک دایره بسیار محدودی از مردم که در حال حاضر در قرنطینه و آزمایش می شود برای coronavirus.

روسیه مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد روزانه سنبله از 7,099 جدید موارد تایید شده در روز پنج شنبه صبح به ارمغان آورد که این کشور در مجموع caseload به 106,498 از جمله 1,073 مرگ و میر.

جمعه نشانه شروع از تعطیلات یک دوره زمانی که روس ها گله به کشور و خانه و دیدار با دوستان و کباب کردن ممنوع است.

در اوایل این هفته, پوتین گسترش نسبی اقتصادی shutdown اعمال شده در اواخر ماه مارس به اجرا از طریق مارس 11, پایان دوره تعطیلات.

مقامات منطقه ای گسترده در سراسر روسیه باید به طور مشابه طولانی مدت مستندات ملزم بسیاری از افراد به جز کسانی که مشغول به کار در چند حیاتی صنایع به ماندن در خانه. تنها بازدیدکننده داشته است به نزدیکی فروشگاه ها و داروخانه ها و پیاده روی با سگ مجاز است در بسیاری از شهرستانها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>