روسی مهاجر می پرسد برنی ساندرز اگر سوسیالیسم را که همان نتایج را در ما

یک مهاجر به چالش کشیده بهداشت ، برنی ساندرز نسخه سوسیالیسم درخواست 2020 دموکرات اگر دستور کار خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده خواهد اکو سیاست های اتحاد جماهیر شوروی در روسیه است.

یک زن به عنوان مارگارت پرسید ساندرز در یک فاکس نیوز تاون هال در دیربورن میشیگان در دوشنبه “به عنوان کسی که از روسیه یک کشور بود که تا حد زیادی تحت تاثیر اثرات منفی سوسیالیسم چه اطمینان می تواند به شما ارائه خودم و دیگر مردم تحت تاثیر سوسیالیسم دموکراتیک که سوسیالیسم نمی خواهد که همان نتیجه ای است؟”

این سناتور ورمونت در پاسخ انکار است که اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی کشور و تأکید کرد که واقعی سوسیالیسم را می توان در کشورهایی مانند دانمارک و فنلاند و سوئد است.

“چه اتفاق افتاده است و وجود در اتحاد جماهیر شوروی بود و نه سوسیالیسم. آن دیکتاتوری کمونیسم” او پاسخ داد. “کمونیسم که آیا در کوبا چه در شوروی و چه در کشورهای دیگر مشخص شده بود توتالیتاریسم بود مشخص شده و با پرتاب میلیون ها نفر از مردم به گولاگ. استالینیسم بود در مورد به عنوان بد آن را کردم.”

Sanders, 78, مواجه شده است و انتقاد بیش از گذشته خود را ستایش کوبا تحت دیکتاتوری فیدل کاسترو و اتحاد جماهیر شوروی پس از بازدید دو کشور در سال 1980 بود. به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت در سال 1988 او در ستایش اتحاد جماهیر شوروی زیرساخت های مطلوب متضاد آن را به ایالات متحده

“وجود دارد برخی از چیزهایی که [اتحاد جماهیر شوروی می کند] بهتر از ما و است که در واقع بسیار موثر است. سیستم های مترو در مسکو هزینه 5 kopeks — یا 7 سنت. سریع تر تمیز کننده جذاب تر و کارآمد تر از هر در آمریکا و ارزان” او نوشت: در بیانیه ای که از دفتر کار خود به عنوان شهردار. “قطار سفر است که ما در زمان از لنینگراد به مسکو برای شهروندان شوروی — بسیار ارزان است.”

علاوه بر این ساندرز در زمان گرما برای دفاع از کوبا در برنامه های سواد آموزی تحت رژیم کاسترو در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de