روسی ‘خاک’ هشدار داد که موجب تیراندازی طوفان شد, رله به ما بدون دولت استرالیا اجازه: کتاب

تیوی هشدار داد که سابق بالا استرالیا دیپلمات های ارائه شده به سفارت ایالات متحده آمریکا است که گفته شده است که پایه و اساس FBI به آغاز خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی شد رله به ایالات متحده آمریکا بدون نیاز به تایید قبل از دولت استرالیا, با توجه به کتاب جدید.

الکساندر Downer سابق استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان نداشت اجازه از دولت استرالیا زمانی که او هشدار سفارت آمریکا در لندن در ماه جولای سال 2016 مورد گفتگو در مورد روسیه “خاک” است که او در اوایل همان سال با رئیس جمهور تهمت انتخاباتی مشاور سیاست خارجی جورج پاپادوپاولوس. ادعای جدید ساخته شده توسط سابق نخست وزیر استرالیا Malcolm Turnbull در خاطرات یک تصویر بزرگتربا توجه به گزیده ای از صبح سیدنی هرالد.

آن این بود: “دوستانه خارجی دولت” است که اطلاعات ذکر شده بود در تابستان 2016 به عنوان توجیهی برای شروع تیراندازی طوفان های ضد رسیدگی به تهمت کمپین و هر گونه ارتباط با روسیه بود که بعد از پیچیده به ویژه وکیل رابرت مولر را بررسی است.

Turnbull گفت: Downer تا به حال هیچ قدرت هنگامی که او در تماس با دیپلمات های ایالات متحده در اواسط سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری به منظور بالا بردن امکان در انتخابات روسیه دخالت. Downer قبلا ارسال یک کابل به استرالیا وزارت امور خارجه در مورد مارس 2016 بحث با پاپادوپاولوس اما آمریکا نیست هشدار داده تا Downer زمام امور را به دست خود او و به گفته دیپلمات های ایالات متحده الیزابت گود کردن زمین را در مورد آن با توجه به کتاب است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شد به عنوان کاندیدای جمهوری خواه در جولای 19, و, که باعث الکساندر به تماس در ایالات متحده آمریکا کاردار … و به او بگویید در مورد پاپادوپاولوس بحث” Turnbull نوشت. “او تا به حال هیچ قدرت از کانبرا [پایتخت استرالیا] برای انجام این کار و برای اولین بار ما از آن شنیده می شود در استرالیا بود که اف بی آی تبدیل شده تا در لندن و می خواستم برای مصاحبه Downer.”

Downer ملاقات با پاپادوپاولوس در لندن کنزینگتون شراب اتاق در مارس 2016 که در آن پاپادوپاولوس گفت: روسیه تا به حال آسیب رساندن به اطلاعات هیلاری کلینتون برگ برنده دموکرات رقیب در انتخابات 2016.

پاپادوپاولوس التماس گناه در ماه اکتبر سال 2017 به اظهارات نادرست به اف بی آی در مورد بحث های خود را با مرموز مالت علمی جوزف Mifsud او گفت: اطلاع او درباره امکان روسی “خاک” در کلینتون و او صرف دو هفته پشت میله های زندان. مولر به این نتیجه رسیدند روسها دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 اما ایجاد هر گونه توطئه جنایی بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

Turnbull نوشت: “ما بسیار تمایلی به دریافت كشان كشان به وسط ما انتخابات ریاست جمهوری, اما توافق به Downer در حال مصاحبه بر اساس آن محرمانه نگه داشته شده و هر گونه اطلاعات به او ارائه نشده بود منتشر فراتر از اف بی آی است.”

نخست وزیر سابق نوشت که جو هاکی استرالیا سفیر ایالات متحده در آن زمان اطمینان می داد که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر نمی کنم Downer اقدامات بخشی از یک “ضد تهمت توطئه” توسط دولت استرالیا.

“خوشبختانه سلامت عقل و حقایق غالب اما به شرطی جالب frisson به جلسات ما در کاخ سفید در ماه فوریه 2018,” Turnbull نوشت.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz طولانی گزارش سال گذشته با انتقاد از وزارت دادگستری و اف بی آی برای حداقل 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه و برای اداره اتکا به انگلیسی, سابق جاسوسی کریستوفر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده. استیل قرار داده و تحقیقات خود را با هم در دستور مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS بودجه توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت.

آخرین ممکن است لطمه ای به طور جداگانه مصاحبه هر دو Downer و پاپادوپاولوس در مورد جلسه خود را.

پاپادوپاولوس گفت: “من معتقدم که او انجام شده بود به اتهام جاسوسی در من” و “آن را به عنوان اگر من وجود دارد که بازجویی و برفلد توسط یک افسر اطلاعاتی — و این دقیقا کاری است که من سمت چپ آن جلسه تفکر است.”

پاپادوپاولوس همچنین ادعا کرد Downer ثبت شده او و رد گفتن Downer در مورد هر روسی “خاک” ادعا می کند هر چند او اذعان کرد او بگویید یونانی وزیر امور خارجه در مورد اتهام آسیب رساندن به اطلاعات یک زن و شوهر هفته بعد.

“وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد پخش شایعات درست میشه؟؟” پاپادوپاولوس گفت. “بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای پنهان کردن آن را اگر من را بگویید [Downer] است.”

Downer محروم ضبط پاپادوپاولوس.

“من نمی خواهد به عنوان یک دیپلمات ضبط جلسات است که من با مردم — که خواهد بود بسیار غیر حرفه ای,” او گفت:. Downer گفت: در این جلسه “کاملا دوستانه” و “وجود دارد هیچ چیز نامطلوب در مورد آن را در همه.” Downer افزود که “در سرزمین خیالی است که مردم در Twittersphere زندگی از پیشنهادات وجود دارد که ما همه نورد مست یا که من بسیار برادرانت کردم پاپادوپاولوس مست — غیر ممکن است.”

Downer نیز کنایه آمیز است که “این نوع از ایده وجود دارد که یک نوع از ASIS-ASIO-MI6-MI5-FBI-CIA-دولت اوکراین توطئه برای پایین آوردن برگ برنده دولت است که این خیانت که من باید در خلیج گوانتانامو … منظورم این است که آن را کمی غم انگیز است که مردم را به این نوع از تفکر جدی است.”

پاپادوپاولوس توییتی در ماه آوریل است که “الکساندر Downer و دولت استرالیا شد عمدا تلاش برای خرابکاری در مبارزات انتخاباتی و جاسوسی بر روی من. من گزارش Downer به FBI مولر و کنگره است. عجیب و غریب خود را ضبط من خیلی آشکار من تقریبا خندید.”

محرمانه اسناد منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی انکار پاپادوپاولوس ارائه شده به چندین FBI confidential منابع انسانی بودند هرگز رله به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی به عنوان FBI به دنبال حکم به استراق سمع صفحه.

تحت نظارت دادستان کل ویلیام بر آمریکا وکیل جان دورهام در حال بررسی ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است. دورهام را گسترش پرس و جو از یک بررسی اداری به تحقیقات جنایی در سال گذشته اجازه می دهد تیم خود را با قدرت به impanel هیات منصفه و دست پایین کیفرخواست.

در حالی که در لندن در سال گذشته دورهام گزارش بازدید از کابل Downer ارسال به کانبرا در مارس 2016. او در مصاحبه دیگری استرالیا دیپلمات در لندن اریکا تامپسون که مرتب و با حضور Downer جلسه با پاپادوپاولوس.

Downer همچنین ملاقات با دورهام تیم در لندن است گفت: به گفته محققان او را بخشی از یک توطئه توطئه ای برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن.

هفته گذشته رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام منتشر اکتبر 2019 نامه فرستاد به استرالیا رهبران درخواست خود را برای “همکاری ادامه داد:” در Barr-دورهام پرس و جو و این ادعا در میان چیزهای دیگر که Downer شده بود “به کارگردانی تماس پاپادوپاولوس” و “رله” اطلاعات به دست آمده از او به اف بی آی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im