روسیه برای اولین بار واکسینه پزشکان و معلمان پس از تصویب قانونی برای واکسن

روسیه وزیر بهداشت نگهداری می شود در روز شنبه که مقامات روسی در حال برنامه ریزی برای اولین واکسیناسیون پزشکان و معلمان در برابر ویروس ها با توجه به روسیه اخبار محلی گزارش.

وی پس از وزیر بهداشت میخائیل Murashko اعلام کرد که Gamaleya موسسه اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی دولت مرکز تحقیقات در مسکو با موفقیت به اتمام همه دور از آزمایش های بالینی و واکسن در حال حاضر آماده به تصویب قانونی قبل از آن پرداخت.

“واکسن در برابر عفونت کروناویروس توسعه یافته توسط Gamaleya موسسه به اتمام رسانده بالینی” Murashko جریان رسانه ای که در مورد خواسته آزمایش واکسن با توجه به Sputnik News.

او همچنین اطلاع داد که این کشور در حال رفتن به سازماندهی توده واکسیناسیون علیه این رمان coronavirus برای ماه اکتبر به عنوان در هر انتخاب’ گزارش.

“ما برنامه گسترده واکسیناسیون برای ماه اکتبر” Murashko بود گفت: به نقل از رویترز گزارش داد.

اما روسیه وزارت دفاع همچنین گفت که آنها به خطر بیافتد با هر مرحله و یا آزمایشی به منظور سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. موسسه تحقیقاتی انجام تحقیقات خود را در تطابق کامل با روش مقررات.

روسیه نیز ارائه شده برای عرضه سه ضد COVID مواد مخدر به هندوستان و گفت که شرکت های دارویی می تواند ایجاد پیمان تجارت برای واردات.

کشور به ثبت رسیده 5,462 Covid-19 موارد آوردن شمارش به 845,443.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>