روسیه گام برای حمایت از غلت روبل ارز

روبل روسیه سقوط روز دوشنبه در چهار سال اخیر در بحبوحه سقوط قیمت نفت به عنوان مقامات با عجله به اطمینان عمومی کشور انباشته شده است بودجه کافی برای مقاومت در برابر ضربه.

روبل سقوط کرد 9.0 درصد به تجارت در 75 دلار به نرخ گذشته دیده می شود در اوایل سال 2016 قبل از تندرست تا حدودی.

سهام در شرکت های روسی از جمله غول نفتی روس نفت و Sberbank دهنده نیز سقوط در لندن — مسکو بورس بسته شد برای یک روز تعطیل عمومی در روز دوشنبه.

روسیه بانک مرکزی و وزارت دارایی در روز دوشنبه به سرعت اعلام کرد اقدامات با هدف تثبیت روبل برای اطمینان از ثبات مالی.

روس ها شده اند سایش تحت چندین دور تحریم های غرب از مسکو ضمیمه کریمه از اوکراین در سال 2014 و سقوط قیمت نفت ممکن است برخورد یک ضربه به اقتصاد کشور و رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در حال حاضر ضعیف تایید اعتبار.

عربستان سعودی راه اندازی یک کاهش قیمت نفت در روز جمعه با بزرگترین کاهش در قیمت های خود را در 20 سال گذشته و پس از اوپک و روسیه موفق به پرچ یک معامله به کاهش خروجی.

یک جلسه از تولید کنندگان انتظار می رود در روز جمعه به توافق برسند به عمیق تر کاهش به مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس اما روسیه حاضر به تشدید عرضه است.

در پاسخ ریاض به کاهش قیمت آن برای آوریل تحویل توسط $4-6 یک بشکه نفت به آسیا و 7 دلار به ایالات متحده است.

روز دوشنبه روسیه بانک مرکزی گفت: این توقف خرید ارز خارجی برای 30 روز آینده.

“این تصمیم گرفته شده است به افزایش قابل پیش بینی از اقدامات مقامات پولی تحت شرایط تغییرات قابل توجهی در بازارهای جهانی نفت ،

بانک مرکزی گفت: این امر در ادامه نظارت بر وضعیت و آماده به استفاده از “ابزارهای بیشتر به منظور حفظ ثبات مالی”.

وزارت مالیه گفت آن خواهد بود و فروش ارزهای خارجی در بازار آزاد اگر قیمت نفت همچنان زیر $42 در هر بشکه بنابراین به عنوان به “تثبیت اثر در پول ملی در نرخ ارز است.” وزارت گفت: روسیه به جمع ذخایر کافی برای مقاومت در برابر قیمت نفت پایین است.

در اوایل معاملات لندن معیار نفت برنت قرارداد فرو 20.5 درصد به $35.98 در هر بشکه رسید در حالی که نیویورک WTI نفت خام بود در $31.69, پایین 23.3 درصد است.

به عنوان از 1 مارس صندوق ثروت ملی این کشور و ثروت صندوق تا به حال دارایی به ارزش 150 میلیارد دلار یا 9.2 درصد از تولید ناخالص داخلی این وزارتخانه گفت.

که خواهد شد به اندازه کافی به گذشته شش تا 10 سال اگر قیمت نفت سقوط به $25-30 آن گفت.

تحلیلگران می گویند سقوط مسکو مقابله با عربستان سعودی بود و یک کودتای بزرگ برای ایگور Sechin های بسیار قدرتمندی رئیس روس نفت و یکی از پوتین وفادار ترین lieutenants که به مدت طولانی استدلال توافق شد و صدمه زدن به منافع روسیه و تقویت شیل ایالات متحده شرکت.

تحلیلگران از جمله اقتصاددان ولادیسلاو Inozemtsevo هشدار داد که قیمت نفت پایین ممکن است منجر به تورم بالا وام های مصرف کننده بحران کاهش واقعی مصرف درآمد و کسری بودجه.

“این یک جنگ اقتصادی است که کرملین به عنوان یک پیاده روی در پارک’ اما که می تواند در نهایت فاجعه بار شکست” Inozemtsevo مدیر مرکز برای ارسال صنعتی مطالعات در مسکو نوشت: در یک پست وبلاگ.

روسیه وارد حساس سیاسی دوره پس از پوتین در ژانویه پیشنهادی تعمیرات اساسی قانون اساسی اولین تغییرات در قانون اساسی از سال 1993.

یک رای در بحث اصلاحات که پوتین گفت: باید اطمینان حاصل شود که آینده کشور در دهه های آینده است که برای ماه آوریل 22, پس از انتخابات مجلس در سال آینده.

منتقدان می گویند این تغییرات به احتمال زیاد اجازه می دهد پوتین به باقی می ماند در اتهام.

تحلیلگران می گویند ضعیف روبل ممکن است خطر انداختن قول پوتین به سرمایه گذاری ده ها تریلیون روبل در روسیه را ویران زیرساخت ها و بخش های دیگر بیش از چند سال آینده در یک پیشنهاد به kickstart anaemic رشد اقتصادی است.

پوتین اختصاص داده 25.7 تریلیون روبل برای سرمایه گذاری در همه بخش ها از جمله آموزش و پرورش جاده و بهداشت و درمان از هم اکنون تا پایان چهارم کرملین مدت در سال 2024.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im