زندانی پلت فرم پیام های تلگرام

روسیه به لغو ممنوعیت آن در برنامه پیام رسانی تلگرام زیر با این شرکت قرارداد برای ارائه پشتیبانی در این کشور مبارزه با تروریسم و تلاش های هر گزارش.

این کشور برداشته شده آن نزدیک به دو سال محرومیت از پلت فرم بر ورودی از خود مخابرات دیده بان Roskomnadzor که گفته است که تلگرام را بنیانگذار Pavel Durov نشان داده است تمایل به همکاری در تلاش های مبارزه با تروریسم در نیجریه گزارش شده است.

“Roskomnadzor است حذف مطالبات خود برای محدود کردن دسترسی به تلگرام مسنجر در توافق با روسیه دادستانی کل” آژانس در بیانیه ای گفت.

برنامه ممنوع شده است در سال 2018 پس از Roskomnadzor تا به حال موفق به مسدود کردن برنامه با وجود مسدود کردن آدرس IP آن.

Durov شده است در تقابل با مقامات روسیه بیش از مسائل مربوط به حریم خصوصی کاربر پس از شرکت امتناع از ارائه دسترسی به کلیدهای رمزنگاری به مقامات طبق گزارش.

Telegram است قبلا سابقه استفاده توسط سازمان های تروریستی برای تبلیغ این گزارش گفت:. این پلت فرم در حال حاضر به ارائه دسترسی به کلیدهای رمزنگاری با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

Durov قبلا گفت که “حریم خصوصی برای فروش نیست و حقوق بشر نباید به خطر بیافتد از ترس یا طمع” به نقل از آستانه.

مقامات گفته بود که این حرکت بود در برابر آن برای مبارزه با تروریسم نیاز به خدمات پیام را به مقامات دسترسی به پیام های رمزگشایی. Roskomnadzor ممنوع کرده بود این برنامه در مارس 2018 رویترز گزارش شده بود.

ادارات دولتی از جمله وزارت امور خارجه روسیه با این حال هنوز هم تا به حال کانال های رسمی بر روی پلت فرم حتی پس از ممنوعیت این گزارش گفت:.

منتشر شده در


ژوئن 19 سال 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *