روسیه در حال ظهور سریع تر از ما از Covid-19 بحران: ولادیمیر پوتین

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت: روسیه در حال ظهور است با اطمینان از coronavirus بحران طراحی یک مقایسه با ایالات متحده (ایالات متحده) که در آن او پیشنهاد دونالد Trumps تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر شده اند صالح سیاسی مجادله.

در یک مصاحبه پوتین گفت: روسیه دچار ضرر و زیان حداقل از ویروس و ستایش دولت برای کار در هماهنگ مد به عنوان یک تیم.

تظاهرات گسترده در آمریکا در حال نشانه ای از بحران های متعدد داخلی, او گفت:.

پوتین گفت: این امر می تواند سخت به تصور کنید یک وضعیت در روسیه که در آن منطقه ای فرمانداران نادیده گرفته و دستورالعمل. در آمریکا و برخی از کشورها را به مبارزه طلبیده ارشاد از کاخ سفید در برخورد با ویروس مرگبار است.

رئیس جمهور می گوید شما نیاز به انجام چنین و چنین و فرمانداران بر روی زمین می گویند — دریافت پر پوتین گفت. آن مشکل از منافع بودن قرار داده شده در بالا کسانی که در جامعه به عنوان یک کل و منافع مردم است.

در حالی که روسیه سومین شماره از موارد در سطح جهان پس از آمریکا و برزیل countrys مرگ و میر از Covid-19 نسبتا کم است. جدید کروناویروس موارد در روسیه رشد 1.7 درصدی در روز گذشته با اضافی 119 مرگ و میر در دوره آوردن کلی مجموع به 6,948.

منتشر شده در


14 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *