روسیه اتهام حمله سایبری به موسسات تحقیقاتی انجام Covid-19 واکسن محاکمه

روسیه با نام تجاری سفیر ایران در لندن نگهداری می شود که این کشور کمک کرده است هکرها که هدفمند آزمایشگاه که در آن coronavirus آزمون در حال انجام نگهبان گزارش شده است.

این می آید پس از بریتانیا و متحدان آن یعنی ایالات متحده آمریکا و کانادا و روسیه را متهم کرد که روسیه از کمک یک نرم گروه به نام APT29 به حمله snoop در داده ها از موسسات تحقیقاتی.

سفیر روسیه آندره Kelin گفت: به BBC: “من باور نمی کنم در این داستان در همه وجود دارد هیچ حس در آن است.” او همچنین اضافه کرد که او آمد به دانستن از نرم تنها از طریق رسانه های بریتانیا ،

“در این صورت به نسبت هر نوع کامپیوتر هکرها به هر کشور غیر ممکن است” او اشاره کرد او در مصاحبه تلویزیونی با بی بی سی.

در روز پنج شنبه, بریتانیا و متحدان آن ادعا کرد که یک گروه از هکرها — Dukes یا دنج خرس — لینک های با هوش و آنها با حمله موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان است.

اخیرا روسیه اعلام کرده بود که آن را با موفقیت توسعه یک واکسن علیه این رمان coronavirus.

این درخواست کشورهای دیگر برای بررسی اینکه آیا روسیه جاسوسی خود را در موسسات تحقیقاتی که در حال انجام coronavirus واکسن محاکمه.

به گفته مایکل ایبرت معاون اجرایی رئیس جمهور از خدمات مشاوره در نقطه کانونی داده خطر تمپا فلوریدا مبتنی بر امنیت سایبر شرکت روسیه نیست سرمایه گذاری در زیرساخت های علمی است که اجازه می دهد آن را به توسعه واکسن به عنوان به سرعت به عنوان ما و انگلستان و چین و کشورهای دیگر بلومبرگ گزارش شده است.

Kelin به جای ادعا کرد که روسیه تا به حال متوجه شده است که وجود دارد “چندین حملات سایبری” نشات گرفته از انگلستان که به تلاش برای دخالت در این کشور در همه پرسی اخیر که تفویض قدرت به ولادیمیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im