روسیه خواستار برگزاری سینه های بزرگ اوپک برای مقابله با مقابله با تقاضای نفت سقوط

جدید اوپک+ معامله به تعادل بازارهای نفت ممکن است اگر کشورهای دیگر عضویت در کیریل Dmitriev سر از روسیه و ثروت صندوق گفت:, و اضافه کرد که کشورها باید با هم همکاری کنیم تا کوسن اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

یک پیمان بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر تولید کنندگان از جمله روسیه (شناخته شده به عنوان اوپک+) برای محدود کردن تولید نفت برای حمایت از قیمت ها سقوط از هم جدا در اوایل این ماه با ارسال قیمت های جهانی نفت به اضمحلال رود.

“اقدامات مشترک توسط کشورهای مورد نیاز برای بازگرداندن (جهانی) اقتصاد… آنها (اقدامات مشترک) نیز ممکن است در اوپک+ مقابله را در چارچوب” Dmitriev سر از سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) گفت: عصر ایران در یک مصاحبه تلفنی.

Dmitriev و وزیر انرژی الکساندر نواک شد جمهوری روسیه مذاکره کنندگان در تولید برش مقابله با اوپک. موجود مقابله منقضی می شود در 31 مارس است. “ما در تماس با عربستان سعودی و تعدادی از کشورهای دیگر است. بر اساس این مخاطبین ما می بینیم که اگر تعداد اوپک+ کاربران افزایش خواهد یافت و کشورهای دیگر ملحق خواهد شد این احتمال وجود دارد که یک توافق مشترک به تعادل بازار نفت است.”

Dmitriev کاهش یافته است به می گویند که برخورد با این افراد باید یا می تواند باشد. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او را درگیر در قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه در زمان مناسب.

Dmitriev همچنین گفت که بحران اقتصادی جهانی اجتناب ناپذیر بود که بدهی های جهانی به تولید ناخالص داخلی افزایش یافته است به 323 درصد به عنوان در حال حاضر از 230 درصد در یک زمان از قبل بحران اقتصادی سال 2008 است. این ویروس فقط باعث آن, او گفت:.

“تلاش برای بازگرداندن روابط بین روسیه و ایالات متحده در حال حاضر به عنوان مهم به عنوان تا به حال ما خواهد شد و تمام تلاش ما سمت و امیدوارم که ایالات متحده را نیز درک می کنیم که این کار لازم است,” او گفت:.

صندوق — روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق و شرکای آن را تولید کرده اند 500,000 coronavirus کیت های آزمایش تا کنون, اما در حال برنامه ریزی برای افزایش تولید به 2.5 میلیون کیت یک هفته.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین روز پنجشنبه گفت او امیدوار است روسیه را شکست coronavirus در 2-3 ماه به عنوان تعداد کل آلوده روس ها از جمله برخی از نزدیک به کشور, نخبگان, صدر 1,000, با چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر.

Dmitriev گفت: او معتقد بود که روسیه باید به دنبال نمونه هایی از کره جنوبی و هنگ کنگ — که نشان داده اند که چگونه آزمایش می کند coronavirus گسترش یافته است.

در حال حاضر این صندوق و شرکای آن در حال تمرکز بر روی تولید آزمون برای شرکت هایی که به آنها نیاز دارید برای تست کارگران در شهرهای کوچک که خود را بزرگ گیاهان قرار دارد و به اصطلاح تک صنعت و یا “monotowns.”

Dmitriev گفت که ظرف یک ماه تست کیت های سریع و انبوه و استفاده عمومی آماده خواهد بود بنابراین مردم می توانند سفارش آنها را در خانه از طریق تاکسی و خدمات تحویل نرم افزار در شرکت های فن آوری Yandex و Mail.Ru. تنها یک سوم از تمام آزمون صادر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>