عجله برای ماسک, توالت کاغذ کاهش می یابد و ژاپن مخارج خانوار

ژاپن در هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و در فوریه, اما کمتر از انتظار می رود سرعت به عنوان خانواده درهم برای ماسک محافظ کاغذ توالت و غذای اصلی در میان بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما هزینه های سفر و سرگرمی, سقوط, دولت, داده ها نشان داد در سه شنبه, نشانه خانواده بودند و برش بر روی غیر ضروری خرید حتی قبل از ممنوعیت سفر و اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های زمان اثر در ماه مارس است.

تحلیلگران انتظار دارند این آمار به مصرف از این بیماری همه گیر به تعمیق به طور قابل توجهی در ماه های آینده به عنوان نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری در روز سه شنبه است که به احتمال زیاد برای فلج کردن فعالیت در شهرهای بزرگ از جمله توکیو برای یک ماه.

“این بیماری همه گیر است که یک نوع بی سابقه ای از بحران اقتصادی که در معاملات فوری به مصرف و مشاغل گفت:” Yasuhide Yajima اقتصاددان ارشد در NLI موسسه تحقیقات.

“ما به احتمال زیاد خواهید ببینید یک سقوط آزاد مصرف در ماه مارس و فراتر از یک مقیاس قبل از تجربه هرگز. در یک بحران مانند این ژاپن چاره ای جز سوار بر هلیکوپتر پول مانند دیگر اقتصادهای عمده,” او گفت:.

مخارج خانوار تضعیف 0.3 درصد در ماه فوریه سال جاری به مناسبت پنجمین ماه متوالی از کاهش اما کوچکتر قطره از متوسط پیش بینی بازار برای 3.9 درصد کاهش و 3.9 درصد سقوط مشخص شده در ژانویه.

هزینه های کاغذ توالت پرید 47 درصد در ماه فوریه از یک سال قبل از آن که در داخلی بسته تورهای 37 درصد کاهش یافت.

زنجیره تامین اختلالات سفر ممنوعیت و اجتماعی فاصله سیاست باعث همه گیر آمار اقتصادی ژاپن که در حال حاضر در آستانه رکود ستون فشار بر سیاستگذاران را قوی تر مراحل را برای کاهش درد.

آبه گفت: دولت در بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد بود در میان بزرگترین و مستقیم شامل هزینه های مالی از $358 میلیارد.

این اولین بار برتر پرده برداری از اندازه از هزینه های مستقیم خود را بسته گفت که در مجموع 108 هزار میلیارد ین برابر با 20 درصد تولید اقتصادی.

39-تریلیون ین ($358 میلیارد دلار) هزینه خواهد شد بیش از دو برابر آنچه در ژاپن صرف شده برای مقابله با این آمار به رشد از سقوط لیمن برادرز در سال 2008.

در حالی که این محرک می تواند سهولت فوری آسیب را از این بیماری همه گیر قانونگذاران در حال حاضر فراخوانی برای حتی هزینه های بزرگتر برای جلوگیری از ورشکستگی و زیان کار است.

با دولت برای افزایش صدور اوراق قرضه برای پرداخت هزینه های بسته بانک مرکزی ژاپن می تواند تا سطح شیب دار برای خرید اوراق قرضه به نگه داشتن هزینه های استقراض پایین گفت: Yajima از NLI موسسه تحقیقات.

تحلیلگران انتظار اقتصاد ژاپن است که کاهش در سه ماهه پایانی سال گذشته به ارسال دو مطلب چهارم از انقباض به عنوان درد ناشی از این بیماری همه گیر کرد.

جدا کردن داده ها نشان داد باد-تنظیم دستمزدها افزایش یافت و برای دومین ماه متوالی در ماه فوریه ارائه برخی از کمک برای یک اقتصاد در معرض خطر یک رکود عمیق بیش از همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de