داخلی غرش فوران کرده است در Bhartiya Janata Party in Karnataka بیش کابینه گسترش است.

به عنوان وزیر BS Yediyurappa اعلام کرد که کابینه خود را گسترش خواهد یافت روز پنج شنبه با القای 13 اعضای آن نرفته پایین به خوبی با حزب سران و وزرا جزوات.

رئیس دفتر وزیر نشان داده است که مرکزی حزب رهبران داده اند سیگنال سبز به induct تنها 10 از 11 (rebel کنگره و JD(ع) MLAs به دست آورد که در اخیر انتخابات و سه تن از درون حزب.

به عنوان اخبار ماهش Kumathalli کاهش یافته و گسترش Kumathalli, واکنش با یادآوری این وزیر که او علنا به او اطمینان داد دو بار از اینکه یک وزیر “من قربانی من MLA پست اعتماد Yediyurappa. در حال حاضر او درخواست مرا برای قربانی کردن دوباره. من آماده برای انجام هر کار او اختصاص مرا از جمله جارو کف BJP ،

در حالی که BJP ارشد اعضای opined که به 10 MLAs از میان کسانی که جدید به این حزب به عنوان وزرای آن کاهش می یابد و این فرصت را برای وفادار حزب کارگران است.

در میان BJP ارشد اعضای نام Umesh Katti (Belagavi) و آراویند Limbavali (بنگلور شهر) و CP Yogeshwar (بنگلور روستایی) در حال انجام دور.

اما آنچه واقعا خشم ارشد وفادار حزب کارگران است که انتخاب CP Yogeshwar برای وزیر پست. آنها گفتند: چگونه می توانید یک مرد که از دست داده در انتخابات و چه معیار حزب است که با استفاده از یک فرد به عنوان یک وزیر.

وفادار کارگران باید بدون اعتراض برای دو نفر دیگر BJP رهبران ارشد.

پارتی, منابع می گویند Yogeshwar است که انتخاب شده برای نقش خود در اخیر تحریک بیش از آر اس اس-رهبری مبارزات انتخاباتی در Kapalabetta در کنکپورا در طول نصب و راه اندازی مسیح اساسنامه. همچنین BJP مشتاق است در یک Vokkaliga در Ramanagaram منطقه را در HD Kumaraswamy و DK Shivakumar.

القای 10 از 11 جدید کسانی که بیش از حد رفته است و نه از پایین به خوبی در میان شورشی کنگره و JD(ع) MLAs که کمک BJP برای رسیدن به قدرت.

غرش میان وفادار حزب کارگران به رهبری وزیر دیگر از جزوات مانند Murugesh Nirani, نیلنگا MLA GH Thippa ردی نهرو Olekar SA Ramdas S Angara MP Kumaraswamy Raju Gowda, Gulihatti شکار و سونیل کومار در میان دیگران است.

گفته شده است تعداد کمی از این وزرا جزوات گزارش جلسه و تصمیم به مخالفت با انتخاب وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de