آر اس اس به آن ضربه بزنید/موار حرفه ای درون آن برای تحول اجتماعی پروژه های

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) در حال برنامه ریزی برای استفاده از خدمات آن/ موار حرفه ای ثبت نام کرده و با آن به رانندگی تحول اجتماعی است.

“سازمان همراه با حرفه های دیگر به طور جدی برنامه ریزی برای تعامل با آنها (آن/موار) در راه بزرگ در تحول اجتماعی پروژه های, اما در حال حاضر ما در حال ارزیابی به عنوان به چه مقدار زمان آنها می توانید اختصاص به این سازمان گفت:” آرون کومار Akhil Bharatiya Prachaar Pramukh.

کومار گفت: آن انجام شد توسط RSS در سال گذشته و آن را عمدتا در میان 15 لاخ اعضای درون سازمان بودند که در سن بالاتر از 30 سال. آن را یک ورزش به مناطق مورد علاقه و در دسترس بودن آنها به شرکت خود را در خدمات اجتماعی پروژه Sangh و زمینه های مورد علاقه برای اجتماعی محوری مناطق مانند آنچه که جامعه نیاز دارد – بهبود زاغه صرفه جویی در آب, درخت, کاشت, توسعه روستایی در مناطق کوهستانی شهری و روستایی مناطق, مناطق قبیله ای.

“این به طور عمده انجام می شود به شیر بالقوه RSS داوطلبان در پی افزایش در تعداد از مردم به پیوستن به این سازمان در چند سال گذشته است. ما فعال خواهد شد خدمات این 15 لاخ اعضا را در مورد تغییرات مثبت اجتماعی گفت:” کومار.

سه روز ملاقات سالانه

کومار گفت: سه روز ملاقات سالانه از RSS – Akhil Bharatiya Pratinidhi سبها (ABPS) آغاز خواهد شد در 15 مارس در بنگلور و نتیجه گیری در 17 مارس است.

این هفتمین ABPS دیدار برگزار شد که در کارناتاکا و پنجم در بنگلور.

این ABPS است که بالاترین مرجع تصمیم گیری از آر اس اس است که با یک بار در سال و در شهرهای مختلف در کشور است.

“این دیدار به بحث در مورد راه هایی برای گرفتن Sangh کار به unreached و متعهد به برنامه ریزی برای گسترش و تحکیم سازمانی کار از جمله بهبود Shakhasافزایش اردوگاه های آموزش های نوآورانه شیوه ها و تجربه های مختلف Prants و فعالیت های دیگر برای سال آینده” توضیح کومار.

در این دیدار بیش از 1,400 نمایندگان برای شرکت از سراسر کشور و همچنین تصویب قطعنامه در مسائل مهم. Swayamsewaks کار در مناطق مختلف و بخش های جامعه از طریق سازمانهای مختلف نیز دعوت برای به اشتراک گذاری تجارب خود را و ورودی در مسائل مختلف از اهمیت ملی است. Mahila نمایندگان از Rashtra Sevika برای samiti نیز به عضویت در این دیدار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de