RSS رئیس موهان Bhagwat هشدار در برابر منافع مقرره در طول شیوع کروناویروس

Bhagwat گفت: “130 کرور مردم هند شدند و تمام فرزندان بهارات ماتا” و این باید در ذهن نگه داشته شود. (آر اس اس/توییتر)

RSS رئیس موهان Bhagwat در یکشنبه ستایش هند برای دست زدن به آن از Coronavirus بحران است. او گفت که این کشور به کار گرفته وضعیت بسیار موثر به عنوان مرکز و پاسخ مردم فعالانه به این بیماری همه گیر. اما او هشدار داد که مردم در برابر منافع تلاش برای استفاده از این وضعیت در کشور است. او گفت: حتی اگر کسی چیزی اشتباه نیست نظر همه گناه. “برخی از مردم می خواهم به سوء استفاده از آن” Bhagwat به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI. تاکید بر وحدت در زمان تبعیض RSS رئیس Bhagwat خواست مردم برای خدمت به همه بدون تبعیض “به همه کسانی که نیاز به کمک خود ما هستند”. “این وظیفه ما است برای کمک به در این زمان بحران” او گفت:.

Bhagwat گفت: “130 کرور مردم هند شدند و تمام فرزندان بهارات ماتا” و این باید در ذهن نگه داشته شود. او گفت که باید وجود داشته باشد هیچ ترس و یا خشم از هر طرف و منطقی و افراد مسئول باید به حمایت از گروه های خود را از این. RSS رئیس همچنین از مردم خواست به دنبال تمام دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی در حالی که برخورد با این بیماری همه گیر. او همچنین مشترک امداد کار انجام شده توسط RSS در طول مستند. او گفت که RSS فعال بود در طول مستند و کار خود را گرفته بود شکل امداد رسانی فعالیت های.

صحبت کردن در احیای اقتصادی این RSS رئیس گفت که هند نیاز به آمده تا با مدل جدید خود از توسعه است که باعث می شود این کشور متکی به خود. او از مردم خواست به استفاده از محصولات بومی و سعی کنید به زندگی می کنند بدون استفاده از اقلام وارداتي است. هند شده است به شدت متکی به محصولات چینی و آر اس اس بوده و در برابر آن استدلال این کشور نیاز به تقویت تولید خود به خدمت همیشه در حال رشد بازار است. پس از COVID-19 که نشات گرفته از ووهان بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده و بریتانیا شده اند صحبت کردن در مورد برش واردات از چین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de