RRB NTPC استخدام: مناقصه دعوت برای سازمان به انجام امتحان تاریخ نهایی نیست و در عین حال

rrb, rrb ntpcاین RRB است که به دنبال برای پر کردن به عنوان بسیاری از 35,208 پست.

راه آهن استخدام هیئت مدیره (RRB) صادر کرده است اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده دعوت برای امتحان انجام Agency (ECA). انتخاب آژانس انجام خواهد شد و استخدام آزمون به صورت غیر فنی دسته بندی محبوب (NTPC). جدای از این هیئت مدیره نیز دعوت به مناقصه به برگزاری آزمون استخدام برای کاربر Hindi Translator (JHT) پست.

این RRB اطلاع رسانی در زمینه خواندن “رئیس راه آهن استخدام هیئت مدیره چنای برای اقدام و به نمایندگی از رئیس جمهور از هند دعوت باز کردن e-مناقصه در دو بسته سیستم پست تحت CEN 01/ 2019,” اطلاع رسانی ذکر شده است.

اخبار مرتبط

“مناقصه باز در دو سیستم بسته است دعوت رئیس RRB اجمیر و از طرف رئیس جمهور هند به شرکت ECA برای انجام CBTs برای پست های مختلف مطلع RRBs تحت متمرکز اشتغال توجه (CEN) 03/ 2019” یکی دیگر از اطلاع رسانی توسط RRB اجمیر بخوانید.

امتحانات برگزار خواهد شد در سه بخش کامپیوتر-تست مبتنی بر CBT1 و CBD 2. این خواهد شد و پس از مصاحبه. نامزدها برای CBT 2 آزمون انتخاب خواهد شد بر اساس CBT 1 آزمون. در حالی که آن را برای رفتن به یک سال در حال حاضر که اطلاع رسانی صادر شد, تاریخ آزمون استخدامی است هنوز اعلام نشده است.

نامزد شده اند در انتظار برای امتحان تاریخ برای بیش از یک سال در حال حاضر. RBI تصمیم به استخدام و آزمون انجام آژانس با توجه به تعداد زیادی از نامزدها. با راه آهن پس از دریافت حدود 1.26 کرور برنامه های کاربردی انتخاب شده آژانس باید قادر میزبانی از بیش از 1 لاخ نامزدها در یک شیفت

در حالی که استخدام آزمون برنامه ریزی شده بود برگزار شد و سال گذشته در ماه سپتامبر همان نمی تواند برگزار شد به عنوان قرارداد موجود آژانس تمام شده بود. این RRB است که به دنبال برای پر کردن به عنوان بسیاری از 35,208 پست.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>