راجر سنگ به نظر می رسد به استفاده از یک نژادپرست لکه دار به مراجعه به رادیو میزبان Mo’Kelly در طول بحث در مورد اخیر خود حکم تخفیف مجازات توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

سنگ و موریس O’Kelly که میزبان این ماه’Kelly نشان می دهدآنها در یک مبادله گرم در روز شنبه هنگامی که سنگ به نظر می رسد به دور برش و می گویند که او نمی “احساس می کنم مثل استدلال با این Negro” در حالی که غافل است که خود گوشی خاموش نیست. O’Kelly سوال سنگ و خواست اگر او با استفاده از آپارتاید به لکه دار کردن.

“من متاسفم چه بود؟” O’Kelly پرسید. “راجر? راجر? من متاسفم چه می گویند ؟ شما در حال جر و بحث با چه کسی ؟ من فکر کردم که ما با داشتن فقط یک روحیه بسیار گفتگو است. چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا شما نمی خواهم برای ادامه گفتگو ، من شنیدن این که خط مرده است.”

سنگ خاموش بود برای حدود یک دقیقه از قبل گفت: “شما به عقب. من نمی دانم آنچه که بود.”

“من صحبت شد و گفت: شما چیزی در مورد نگرس بنابراین من دقیقا مطمئن نیست که” O’Kelly گفت.

سنگ را تکذیب کرد با استفاده از این لکه دار کردن. او ادعا کرد که O’Kelly شد “از [خود] ذهن” و گفت که او نمی تواند شنیدن این مصاحبه به این دلیل که تلفن بود برش در داخل و خارج. O’Kelly ارائه شده به ادامه مصاحبه و “اجازه دهید که شنونده تصمیم” آیا سنگ تا به حال با استفاده از یک لکه دار کردن. دو به پایان رسید که در ادامه برای 15 دقیقه.

O’Kelly خطاب سنگ را به سخن گفتن بعد در نشان می دهد. او گفت که او نمی قطع مصاحبه بلافاصله از آنجا که او می خواست “برای نگه داشتن او در صحبت کردن به نفع خود را به عنوان مخاطب و بهره مند شوند که این گفتگو است.”

“تنها چیزی که من احساس کردم درست بود و صادقانه و صمیمانه که راجر سنگ گفت: در آن لحظه که او فکر می کردم نه گوش دادن” O’Kelly گفت: نیویورک تایمز. “همه از من حرفه ای تمجید تمام حرفه ای واجد fides رفت و از پنجره بیرون را تا آنجا که او نگران بود که او صحبت کردن و استدلال با یک سیاه پوست.”

“این رژیم غذایی از نسخه N-کلمه, اما به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان آن چیزی است که من در برخورد با خیلی غالبا” او بعدها اضافه شده است. “اگر وجود دارد یک غذای آماده از گفتگو آن است که راجر سنگ به یک نگاه صاف و پوست کنده به آنچه که در قلب بسیاری از آمریکایی ها امروز.”

سنگ او حکم زندان و دیگر طولانی مجازات تبدیل با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه. سنگ به اعدام محکوم شد چندین اتهام به رابرت مولر را بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 شد و مجموعه خود را آغاز کرد و سه سال حکم زندان در جولای 14 قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را تخفیف داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im