راجر سنگ گفت او هر چیزی را برای کمک به رئیس جمهور تهمت پیروزی گروههای کوتاه از نقض قانون است.

در مصاحبه با Axios منتشر دوشنبه, سنگ, که تا به حال خود را کامل حکم زندان تبدیل توسط رئیس جمهور در هفته گذشته نیز گفت که او در نظر دارد برای نوشتن یک کتاب در مورد روسیه تبانی اختلاف است.

“من هر چیزی را انجام دهید لازم به انتخاب من نامزد کوتاه از قانون شکنی” ایران با عمل گفت. “من قصد دارم به نوشتن یک کتاب در مورد کل این مصیبت برای یک بار و برای همه قرار داده و به رختخواب اسطوره روسی تبانی.”

کاخ سفید اعلام کرد جمعه شب تخفیف مجازات سه سال حبس مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و مشاور مواجه شده که در نتیجه محکوم به اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

قبل از تهمت به امضا رسید اجرایی اعطای عفو سنگ 67 شده بود دستور داد به تسلیم شدن به زندان در روز سه شنبه. اضطراری خود درخواست تجدید نظر به گسترش خود را در جولای 14 تسلیم تاریخ به دلیل coronavirus رد شد از سوی دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار قبل از آن در شب و روز جمعه. کاخ سفید در بیانیه ای گفت سنگ “خواهد بود را در معرض خطر جدی پزشکی” اگر به زندان فرستاده شده و ادعا کرد که او یک “قربانی روسیه جعل.”

روز دوشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت که او نمی باید جزئیات به اینکه آیا رئیس جمهور تخفیف از سنگ جمله اعمال خود نظارت و انتشار است. او می گفت که پیگیری این موضوع است.

سنگ دستگیر شد در ژانویه 2019 شد و بعد مجرم در پنج جداگانه شمارش از دروغ گفتن به خانه کمیته اطلاعات خود را در مورد اتهام کمک به ویکی لیکس یک تعداد که او “فساد مسدود” کنگره بررسی و دیگری تلاش برای ارعاب ممکن است کنگره شاهد میزبان رادیو سفت Credico.

او محکوم به 40 سال برای انسداد عدالت و 12 ماه برای پنج نفر دیگر شمارش به خدمت به صورت همزمان. او همچنین دریافت $20,000 خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de