Roger سنگ ثبت یک حرکت با یک سی دادگاه فدرال برای یک محاکمه جدید برای دومین بار پس از متهم شدن توسط یک هیئت منصفه در ماه نوامبر گذشته میان اتهامات این هفته که foreperson خود داوران مغرضانه بود در برابر او.

جنجال اطراف سنگ داور, Tomeka هارت سابق دموکرات کنگره و نامزد مامور برنامه با بنیاد بیل و ملیندا گیتس لگد به دنده بالا هنگامی که آن را نشان داد او شریکی anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پست در رسانه های اجتماعی.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون که ریاست نزدیک به yearlong دادرسی کیفری در برابر سنگ از جمله دو هفته محاکمه با حضور هیئت منصفه در اواخر سال گذشته اعطا سنگ را درخواست فایل درخواست خود را برای یک محاکمه جدید تحت مهر و موم در روز جمعه و به دستور دادستان و دفاع تیم را به طور کامل توضیح مواضع خود را تا سه شنبه. سنگ برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد در هفته آینده.

“من می توانم نگه داشتن آرام و دیگر هیچ” هارت گفت: در Facebook پست اول گزارش سی ان ان روز چهارشنبه. “من می خواهم به ایستادگی کردن برای هارون Zelinsky آدم Jed مایکل Marando و جاناتان Kravis — دادستان در Roger سنگ دادگاه که همه استعفا از این مورد در پاسخ به DOJ دخالت خود را با صدور حکم پیشنهاد است.”

به DOJ را سی دفتر گفت: دادگاه روز شنبه آن را توصیه می شود سنگ دریافت تا نه سال پشت میله های زندان اما رئیس جمهور تهمت توییتی اواخر آن شب که او “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” به DOJ معکوس خود را روز سه شنبه و چهار خط دادستان در مورد کناره گیری کرد. وزارت دادگستری گفت که تصمیم خود را ساخته شده بود قبل از دادستان کل ویلیام Barr آگاه بود از تهمت و نسبت ناروا محروم قرار دادن فشار بر آژانس است.

تیموتی شیا موقت آمریکا وکیل برای دی سی رفت و برگشت به “بی جهت بالا” جمله توصیه برای سنگ, نشان می دهد به جای سه تا چهار سال است.

هارت گفت که “دادستان که در حال حاضر استعفا داد انجام یک کار استادانه از تخمگذاری هر عنصر از هر مسئول است.”

چندین رسانه ها — از جمله CBS News, دادگاه, اخبارو دیگران — که در ماه نوامبر است که یک عضو هیئت داوران (در حال حاضر شناخته شده به هارت) فاش کرد او ناموفق 2012 کنگره پیشنهاد در طول فرآیند انتخاب.

اما هارت رسانه های اجتماعی پست نمی سطح تا این هفته.

هارت توییتی در مورد تهمت چندین بار اغلب به شدت انتقادی از رئیس جمهور و حامیان او با برخی از نظرات در مورد اهداف ویژه مشاور رابرت مولر را بررسی است. هارت توييتها شامل چند مورد دخالت و اتهامات ناروا-روسیه تبانی.

“نادیده گرفتن متعدد کیفرخواست به جرم درخواست و اعتقادات مردم در 45 داخلی-دایره برخی از جمهوری خواهان ادعا هستند که مولر بررسی اتلاف وقت بود زیرا او نیست شواهدی از” هارت نوشت: در ماه مارس 2019 صدای جیر جیر لینک دادن به یک Facebook پست که به نظر می رسد حذف شده است.

آن را به نظر نمی رسد هارت توییتی در مورد سنگ به طور مستقیم هر چند او retweet یک Jan. 30, 2019, صدای جیر جیر از سی ان ان مفسر Bakari فروشندگان انتقاد جمهوریخواهان ناراضی سنگ دستگیری در اوایل سال 2019.

“آقای استون و دفاع تیم در حال بررسی مجدانه به تازگی گزارش اطلاعات برای تعیین گونه های مناسب مراحل بعدی” گرانت اسمیت سخنگوی سنگ گفت: پنج شنبه.

همان روز سنگ استخدام یک وکیل مدافع ست گینزبرگ برای کمک به با صدور حکم استراتژی است. Ginsberg قبلا کار کرده John A. “Junior” Gotti و ادعا همکاران Gambino, Bonanno و Lucchese خانواده جرم و جنایت.

“در حال حاضر به نظر می رسد مانند ميدان فرد در هیئت منصفه در Roger سنگ مورد معنیداری تعصب” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه.

یک کپی از نوامبر. 5 دادگاه رونوشت از روند انتخاب داوران برای هارت به دست آمده Daily Caller. زیر سوگند بررسی پتانسیل منصفه شناخته شده به عنوان voir وخیم نشان می دهد سنگ وکلا را ندارد حرکت به اعتصاب هارت از استخر که با توجه به این شانس.

هارت بستری قاضی او قبلا نشسته بر روی یک هیئت منصفه فدرال برای دو سال در حال اجرا برای کنگره پرداخت مقدار زیادی از توجه به سیاست در اخبار و رسانه های اجتماعی و آگاه بود سنگ شد متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما گفت: “کاملا” در هنگام قاضی پرسید: اگر هر یک از آن تاثیر می گذارد توانایی خود را به قاضی سنگ نسبتا.

قاضی پرسید: چه هارت شنیده بود در مورد سنگ.

“چیزی که من می توانید به یاد بیاورید به طور خاص” هارت شهادت دادند. “من دیده بان گاهی اوقات توجه اما گاهی اوقات در پس زمینه سی ان ان. بنابراین من فقط به خاطر شنیدن در مورد او که بخشی از مبارزات انتخاباتی و برخی اعتقاد یا گزارش در اطراف تعامل با روسیه پروب و تعامل با او و مردم در کشور اما من لازم نیست که کل مقدار زیادی از جزئیات. من نمی پرداخت که توجه و یا تماشای C-SPAN.”

هارت گفت که او قادر خواهد بود به تنها تکیه بر ارائه مدارک و شواهد در این مورد. سنگ وکیل رابرت Buschel سوال هارت اما نمی شی به او.

هارت گفت Buschel او برای فرار کنگره به عنوان یک دموکرات بود و مطمئن نیستید اگر او هنوز هم تا به حال آرمان های سیاسی, اما او نمی باید فوری و برنامه رو اجرا برای دفتر.

“این واقعیت است که شما اجرا برای دفتر کار شما وابسته به یک حزب سیاسی. راجر سنگ است که وابسته به حزب جمهوریخواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شما را در درک آنچه که من میگویم و در گرفتن؟” Buschel پرسید.

“من” هارت پاسخ داد.

“چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن؟” Buschel خواسته رهبری یک DOJ دادستان به شی.

“شما می توانید این سوال کمی بیشتر ترد?” قاضی interjected. “آیا هر چیزی در مورد او وابستگی با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و حزب جمهوری خواه به طور کلی است که به شما هر دلیلی برای توقف یا تردید و یا فکر می کنم که شما نمی تواند نسبتا بررسی مدارک و شواهد علیه او؟”

هارت گفت: “هیچ” و Buschel او تشکر کرد. پس از او پا, قاضی پرسید: اگر Buschel حال حرکت به حذف او و او گفت: “هیچ.”

فاکس نیوز تحلیلگر Judge Andrew Napolitano از فاکس نیوز گفت که “اگر قاضی در می یابد که پس از آن که وجود دارد ساخته شده است در ذاتی تعصب در برابر متهم است که به صورت خودکار ماشه برای یک محاکمه جدید.”

دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد بازنشسته Alan Dershowitz که کمک به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سنا استیضاح محاکمه توییتی که “تمام آزادی خواهان مدنی که مراقبت در مورد غیر حزبی عدالت باید حمایت از یک محاکمه جدید برای راجر سنگ بر اساس این اطلاعات جدید در مورد یک مغرضانه داور.”

نه همه کارشناسان حقوقی به توافق رسیدند.

“برگزاری دیدگاه های سیاسی مخالف کیفری متهم است نه یک مانع خودکار به خدمت در هیئت منصفه” امنیت ملی وکیل Bradley خزه گفت: قانون و جرم و جنایت. “اگر سنگ قانونی تیم موفق به انجام اساسی علت سعی و کوشش در طول voir وخیم و نمی چالش هارت را انتخاب و در آن زمان است که آنها نه دولت.”

“نه قانون و نه حقایق شناخته شده پشتیبانی از این ادعا است. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است” محافظه کار وکیل و تهمت منتقد دیوید فرانسوی نوشت. “سوال اصلی این نیست که آیا یک فرد حزبی اما به جای این که آیا آنها قادر به کنار گذاشتن تعصب سیاسی برای تصمیم گیری پرسش از واقعیت منصفانه و بی طرفانه.”

سنگ دیرین محرم به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, پیدا شد گناه در ماه نوامبر در پنج جداگانه شمارش از دروغ گفتن به خانه هوش کمیته در بررسی آن به روسیه, دخالت, در علاوه بر این به یک تعداد که او “فساد تحت تاثیر قرار مسدود و مانع” کنگره بررسی و دیگری برای اقدام به “فساد متقاعد کردن” شاهد کنگره شهادت.

“سنگ مورد تحت تعقیب قرار بود در حالی که من دادستان کل — و من پشتیبانی آن” Barr گفت: در روز پنج شنبه. “من فکر می کنم آن تاسیس شد او محکوم به مانع کنگره و شاهد دستکاری. و من فکر کردم که صالح محاکمه. و من خوشحال بودم که او محکوم شد.”

جکسون رد سنگ قبلی ادعا می کنند که او به عنوان یک محاکمه جدید پس از ادعاهای تعصب در مورد یکی دیگر از اعضای هیأت منصفه گفت: سنگ تیم تا به حال نشان داده نشده است “هر دلیلی برای باور وجود دارد جدی سقط جنین از عدالت است.”

جکسون یک اوباما منصوب, ریاست بیش از یک تعداد دیگر اسپین آف موارد از مولر دو سال تحقیق و تفحص از جمله در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون ریک گیتس و سابق اوباما در کاخ سفید, مشاور گرگ کریگ. تهمت و انتقاد او در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de