نسل مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee کنگره گفت که او از این کشور از بین بردن مجسمه های خود را از راه دور و دیگر رهبران مؤتلفه.

کشیش رابرت رایت لی IV شهادت, قبل از خانه منابع طبیعی فرعی در پارک ملی جنگل و اراضی عمومی در روز سه شنبه که در طی آن او به حمایت است که همه متفق بناهای توان از زمین های فدرال است.

“من یک شخص سفید. من می توانم راه رفتن توسط این مجسمه و احساس چیزی است که در واقع واقعا خطرناک در این آب و هوای فعلی — که من به عنوان یک کسی که فقط می توانید راه رفتن توسط این مجسمه و نه احساس می کنم یک چیزی در حالی که کسی که در جامعه می تواند راه رفتن در راه به رای دادن و دیدن یک مؤتلفه مجسمه و هنوز هم تجربه چنین نفرت و خشونت و ظلم و ستم,” او گفت:.

لی گفت که او تصمیم گرفت به شهادت قبل از کنگره به عنوان یک راه برای کسب “رستگاری” برای خانواده او اضافه میکند: “آن درگیر رستگاری و آشتی و حتی غرامت و تصدیق کرد که برای من این مورد من نیست.” او اشاره کرد که او نمی تواند صحبت می کنند برای تمام اعضای خانواده خود را, اما او گفت که او احساس تشویق سیاه زندگی مهم جنبش به صحبت کردن در مورد مؤتلفه بناهای تاریخی.

“من کاملا باور دارم همراه با یک میزبان از دیگر شگفت آور, شهروندان این کشور, که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و برای ما به ادامه جشن یک مرد که سوال آموزش و پرورش, تحقیر حق رای از زندگی سیاه و قبلا مبارزه برای ادامه اسارت آفریقایی در شمال قاره آمریکا است که توهین به کسانی که در حال حاضر درد و رنج در ادامه وزن از ظلم و ستم,” او گفت:.

“ما نمی تواند باقی می ماند همدستی با این آثار تاریخی” او بعد از آن اضافه شده است. “ما نمی توانیم سکوت کنه. اگر ما ما سکوت می شود توافق و تایید شده به همدستی. این مجسمه در Antietam که این لایحه نشان دهنده و مجسمه همه جا باید برداشته شود برای کامل تر اتحادیه — که شامل یک بهتر فردا.”

لی هشدار داد که کسانی که می خواهند به ترک مجسمه تا حال “همدست از طریق ما نوستالژی.”

دیگر فرزندان برجسته تاریخی و ارقام گفته شده در بحث در مورد از بین بردن مجسمه از اجداد خود. دور نوه توماس جفرسون به تازگی حمایت برای یادبود جفرسون در واشنگتن دی سی به تعویض با یک بنای یادبود به Harriett Tubman.

لی قبلا صحبت کردن در برابر خانواده اش میراث زیر سفید ملی, تجمع در شارلوتزویل در سال 2017. که جمع آوری صورت گرفت در مقابل یک مجسمه تجلیل لی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی