ویرجینیا دبیرستان به نام بعد از مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee جایگزین خواهد شد نام خود را به پرداخت ادای احترام به اواخر Rep. John Lewis.

کانتی فیرفکس هیئت مدیره مدرسه رای دادند و تغییر در یکشنبه, ساخت تغییر نام موثر برای 2020-2021 سال تحصیلی.

یک دوره یک ماهه از ورودی های عمومی برگزار شد قبل از هیئت مدیره تصمیم در مورد نام جدید برای مدرسه که برانگیخته شد با نگرانی عمومی بیش از آن که به نام لی.

“نام Robert E. Lee برای همیشه متصل به کنفدراسیون و مؤتلفه ارزش ها آنهایی هستند که نه چین با جامعه ما” گفت: Lee منطقه مدرسه عضو هیئت مدیره تامارا Derenak Kaufax بود که یکی از کسانی که پیشنهاد تغییر نام.

رئیس هیئت مدیره مدرسه Ricardy اندرسون گفت: لوئیس بود یک انتخاب است که منعکس کننده تنوع و چند فرهنگی از مدرسه و جامعه است که آنها می خواستند به برجسته.

“Rep. لوئیس بود یک قهرمان جنبش حقوق مدنی و هیئت مدیره ما به شدت معتقد است که این مناسب است ادای احترام به یک فرد است که یک قهرمان واقعی آمریکا” اندرسون گفت. “ما نیز افتخار زندگی خود به کار ادامه به ترویج حقوق صاحبان سهام, عدالت,, تحمل, و خدمات در کار است که ما انجام می دهیم.”

لوئیس درگذشت, هفته گذشته در سن 80 سالگی پس از مبارزه با مرحله 4 سرطان لوزالمعده است. او شناخته شده بود خود را برای رهبری در دفاع از حقوق مدنی و بهبود روابط نژادی در این کشور به عنوان یک فعال سیاسی و نماینده مجلس. او انتظار می رود که به دروغ در دولت در کنگره در روز دوشنبه و سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de