یکctor و کارگردان Rob Reiner می گوید او را متقاعد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت یک تلاش عمدی برای قرار دادن کودکان در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال تلاش برای کشتن فرزندان ما” Reiner توییتی پنج شنبه.

به عنوان دولت های محلی در سراسر این کشور دست و پنجه نرم کردن با توجه به بازگشایی مدارس با خیال راحت این سقوط در میان بحران بهداشت و درمان تهمت فشرده است رهبران مدرسه به فشار برای فرد آموزش تمام وقت.

“ما نمی خواهیم به مدارس ما باز” گفت: این هفته در طی یک رویداد در گرجستان است. “وجود دارد عملا هیچ تاثیر بر کودکان است. آنها قوی تر از ما هستند سیستم ایمنی بدن خود را و یا هر آنچه در آن ممکن است اما ما می خواهیم مدارس باز است.”

تهمت نیز علنا شکسته با نه-صفحه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای بازگشایی مدارس است.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: در هفته گذشته وجود دارد “هیچ بهانه ای برای مدارس به بازگشایی” این سقوط.

“این داده ها پیشنهاد نمی کند هر چیزی متفاوت است. این کارشناسان پزشکی نیست و نشان می دهد هر چیزی متفاوت … این بیشتر یک مسئله از بزرگسالانی که بیشتر علاقه مند به مسائل خود را از آنها در مورد خدمت به دانش آموزان خود را,” او گفت:. “این بسیار روشن است که بچه ها را برای رفتن به مدرسه است.”

Reiner که اغلب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان در رسانه های اجتماعی در ماه مارس گفت: تهمت بود باعث مرگ افراد مبتلا کافی coronavirus پاسخ.

“وجود دارد هیچ راه دیگری برای قرار دادن این: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شده است مردم در نیویورک به مرگ” Reiner توییتی در مارس 24, تنها چند هفته به این بیماری همه گیر.

حدود 140,000 نفر در ایالات متحده درگذشت coronavirus از فوریه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت: ملت است برخورد با این بیماری همه گیر بهتر از هر کشور دیگری در جهان است.

“ما می خواهیم این مستند به پایان متحده گفت:” در ماه ژوئن. “ما ممکن است برخی از اون سوی خاکستر سوخته و یا برخی از خاکستر و یا شعله های آتش [از coronavirus] آیند اما ما آنها را خواهیم پایکوبی آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی