RJD رنج می برد اسپیلت در بیهار فوقانی خانه Raghuvansh واریز بالا, پارتی, پست

در یک شکست بزرگ برای RJD در انتخابات سال پنج از آن MLCs روز سه شنبه استعفا از حزب مجبور تقسیم در آن قوه مقننه در بیهار شورای قانونگذاری و پیوست حکم JD(U) به ریاست وزیر Nitish کومار.

توسعه و آمد در یک روز زمانی که سابق اتحادیه وزیر Raghuvansh پراساد سینگ یکی از اعضای موسس RJD و یکی از حامیان سرسخت آن زندانی supremo Lalu Prasad, پایین پا, به عنوان ملی معاون رئیس جمهور در اعتراض به پیشنهاد القاء یکی از رقبای خود را.

پنج MLCs SM قمر علم سانجی Prasad, Radha Charan ست Ranvijay کومار سینگ و دیلیپ Rai ملاقات Vidhan Parishad اقدام رئیس Awadhesh Narain سینگ در اتاق خود و شخصا تحویل استعفا نامه انتخابات مجلس از دو مجلس مقننه قوه مقننه گفت.

آنها همچنین درخواست سینگ که آنها به رسمیت شناخته شود به عنوان یک گروه جداگانه و مجاز به ادغام با JD(U).

این JD(U)’s رئیس شلاق در مجلس Reena Yadav وارد با این حزب نامه ای از رضایت و اقدام رئیس به خود را تایید سریع.

توسعه که blindsided این RJD کاهش حزب قدرت در 75-عضو Vidhan Parishad فقط سه. منابع در حکم NDA امیدوار بودیم که Rabri Devi از RJD supremo Lalu Prasad و ملی معاون رئیس جمهور خودش ممکن است از دست دادن موقعیت خود به عنوان رهبر مخالفان در خانه.

تحت قوانین اصلی مخالف حزب باید حداقل 10 درصد از کل کرسی ها در مجلس برای رهبر خود را به واجد شرایط برای این پست از رهبر مخالفان, یک وزیر کابینه رتبه و موقعیت.

در ضمن Raghuvansh پراساد سینگ که ایستاده بود با حزب از طریق ضخیم و نازک شات کردن نامه ای اعلام کرد استعفای خود را از پست بیان قوی نارضایتی بیش از این امور در RJD.

سینگ که در حال حاضر بستری برای AIIMS, Patna, تحت درمان Covid-19 ساخته شده آن را روشن است که او ترک حزب اضافه شده اما او بسیار ناراضی بیش از نوع از مردم RJD برنامه ریزی شده بود به induct.

منابع نزدیک به RJD کهنه سرباز سابق اتحادیه وزیر تایید کرد که خشم خود را با ریشه از گزارش که راما سینگ a mafia don-تبدیل-سیاستمدار به کسی که با او خود را از دست داده Vaishali Lok سبها صندلی در 2014 Lok سبها سنجی ممکن است پیوستن به حزب.

راما سینگ به قطع روابط خود را با رم Vilas Paswan را LJP که تا به حال سابقه او در انتخابات سال 2014 اما حاضر به اعطای او یک بلیط پنج سال بعد.

JD(U) ملی, دبیر کل و رهبر در Lok سبها راجیو Ranjan سینگ نام مستعار بارگاه سینگ برگزار شد از یک شاخه زیتون به Raghuvansh پراساد سینگ گفت: RJD هرگز احترام کسانی که ساخته شده این سازمان است. “این است که مدیون به منافع فقط یک خانواده است. اگر او بخواهد به ما بپیوندید او خوش است.”

Raghuvansh پراساد سینگ است که شناخته شده نیست و در بهترین شرایط با Tejashwi Yadav Lalu Prasad را وارث آشکار Tejashwi رهبر مخالفان دولت در مجلس و RJD در حال حاضر به او اعلام کرد این حزب رئیس نامزد وزرا برای دولت انتخابات به احتمال زیاد در ماه اکتبر-نوامبر.

همیشه از RJD شد mauled در Lok سبها نظرسنجی سال گذشته هنگامی که آن را به خود جلب کرد خالی جانباز رهبر است, ساخت قوی زمین برای wooing Nitish کومار را به اتحاد بزرگ و با استفاده از مکرر تفاوت که گرفتار روابط بین JD(U) و BJP. پیشنهادات خود را داشته باشد اما همواره بوده است را رد کرد و با Tejashwi Yadav, ترک رد veteran, خود زخم.

تحولات آمد روز پیش از انتخابات به نه کرسی از بیهار Vidhan Parishad از Vidhan Sabha سهمیه بندی که در آن MLAs رای گیری برای انتخاب MLCs. این RJD که 80 MLAs تصمیم گرفته است به زمینه سه نامزد. این حزب هنوز به اعلام نام خود و در پرتو ضرب وشتم آن چالش های نگهداری گله خود را با هم.

در ضمن آشفتگی در RJD خود را ارائه sulking متحد به Hindustani عوام مورچا از رئیس سابق وزیر Jitan Ram Manjhi با یک فرصت برای ضربه زدن به سلطه گر شریک است.

این RJD رنج می برند عواقب ناشی از نادیده گرفتن آن وفادار سطح مردمی و کارگران را به نفع خود بیش از کسانی که با جیب عمیق و یا قدرت عضلانی. باید آن را ترمیم راه خود را و شروع به درمان مردم خود علاوه بر شرکای ائتلاف با احترام بگذارند.”در غیر این صورت یک روز ممکن است زمانی که RJD تبدیل خواهد شد جدا شده و با تنها اعضای Lalu Prasads خانواده آن طرف ژامبون سخنگوی دانمارکی Rizwan گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *