ریسک عدم اطمینان و COVID-19: وسرد انتخاب

If I mechanically divide India’s Covid-19 deaths by its total number of confirmed cases, I will get a death rate just over 3%. اگر من مکانیکی تقسیم هند Covid-19 مرگ و میر در آن تعداد موارد تایید شده من یک مرگ و میر بیش از 3 درصد است.

وجود دارد خطر وجود دارد و عدم قطعیت است. از روز فرانک نایت اقتصاددانان متفاوت این دو است. خطر شناخته شده است, احتمال توزیع. برای قطعیت این احتمال توزیع ناشناخته است. Covid-19 باعث می شود ما در مقابله با عدم قطعیت در معرض خطر نیست. در هر رویداد و عوامل حداکثر رساندن انتظار بازده. برای خطر وجود دارد داده توزیع احتمال است که می تواند توسط هر کس. برای عدم وجود یک احتمال ذهنی توزیع است که می تواند و می کند متفاوت است از فردی به فرد. چگونه می توانم تدبیر این احتمال ذهنی توزیع? از طریق اطلاعات و تجربه من در حال حاضر دارای. مختلف وجود دارد عقلانیت مفروضات مورد استفاده توسط اقتصاددانان. آنها اغلب نقض شده است. در غیر این صورت رفتاری اقتصاد نمی گرفته شده است. به طور معمول با توجه به وضعیت زمانی که تصمیم خود را با قبول نمی کند من می گویند شما غیر منطقی هستند. اما با قطعیت مشکل ممکن است با عقلانیت مفروضات اما با تفاوت در احتمال ذهنی توزیع شد. به دلیل Covid-19 وجود دارد برخی از خطر آلوده شدن. اجازه دهید با ما تماس بگیرید این عفونت رای—مجموع عفونت تقسیم بر کل جمعیت. آیا من می دانم که این عفونت چه میزان برای هند یا هر کشور دیگر برای که مهم است ؟ من نمی. من که دقیق. به بهترین دانش من در هیچ کشوری انجام تست.

در هیچ کشوری انجام تست مناسب نمونه تصادفی یا. ICMR به ما گفته است که بیش از 75% از بيماران خواهد بود بدون علامت. که ما تست ؟ کسانی که علائم نشان می دهد کسانی شده اند که در تماس با تأييد بیماران و کسانی که از رنج شدید بیماری های تنفسی. بسیاری از کشورها انجام کاری مشابه است. به عبارت دیگر زمانی که من کار کردن عفونت رای دادن بر اساس آن تست شده است وجود دارد یک نمونه تعصب. این نیست مناسب عفونت رای دادن. به درک من تنها کشوری که در آن ما تا به حال چیزی شبیه به یک نمونه تصادفی است ایسلند. وجود عفونت نرخ 0.8%. مشابه وجود دارد هشدارها در مورد مرگ و میر. اگر من مکانیکی تقسیم هند Covid-19 مرگ و میر در آن تعداد موارد تایید شده من یک مرگ و میر بیش از 3 درصد است. جهانی رقم کمی کمتر از 7 درصد. اما نه از این مرگ و میر در کل جمعیت پس تنها کسانی که با علائم شدید شامل عفونت اعداد. نتیجه 3 درصد یا 7 درصد بیش از تخمین می زند. در یک محیط کنترل شده مانند الماس شاهزاده خانم مرگ و میر به عنوان یک نسبت از مجموع مسافران و کسانی که آلوده کمتر از 0.4%. درست عفونت رای و واقعی مرگ و میر نیست شماره های هشدار دهنده.

اخبار مرتبط

چه این را با دیفرانسیل ذهنی توزیعهای احتمالات? وجود برش در هند جمعیت هرم با روستایی/شهری و دیگر فضایی تفاوت بیش از حد. در نظر گرفتن دو افراط است. (یک) کسانی هستند که جهانی شده در اطلاعات دسترسی و عوارض. امید به زندگی است که 80+ و وجود بیماری در شیوه زندگی مانند دیابت و فشار خون بالا. این co-عوارض را افزایش می دهد ممکن است نرخ مرگ و تشکر به جهانی دسترسی به اطلاعات قطعا افزایش برداشت در مورد نرخ مرگ و میر آنها را به بالاتر از آنها هستند. برخی از آنها ثابت درآمد صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد به مستند. بنابراین اگر شما فکر می کنم در شرایط حداکثر رساندن انتظار بازده با ذهنی توزیع احتمال بالا متصل است به از دست دادن زندگی و احتمال کم به از دست دادن امرار معاش. من ساده کرده اند اما شما می توانید از ایده کلی. (ب) این کنتراست با کسی که امید به زندگی است که 60 بدون درآمد ثابت جریان و که نگرانی های بهداشتی هستند سل و آب-بیماری های منتقله نه Covid-19. و نه دسترسی به اطلاعات است که جهانی شده. بالا احتمال ذهنی متصل خواهد شد به از دست دادن معیشت و احتمال کم به مرگ از Covid-19. هر دو (a) و (b) منعکس ذهنی احتمالات. نه “غیر منطقی”. وجود تنش بین (a) و (b). (یک)-انواع می خواهم مستند به ادامه به طور نامحدود تا زمانی که دم بلند از عفونت منحنی تهوع شاید فراتر از سپتامبر. (ب) نوع می خواهم مستند به توان کاسته به زودی با محدودیت های لازم در نقاط. در واقع وجود تنش بین زندگی و امرار معاش. حتی اگر سلامت و دسترسی به اطلاعات هستند مانند (a)-انواع درآمد است مشروط بر رشد و تنظیمات ممکن است آینه (b)-نوع.

سیاست های عمومی نیاز به تعادل چنین دیفرانسیل اولویت های فردی. این استفاده می شود تجمع مسئله از یک بار شیک و تا حدودی باطنی اجتماعی/جمعی نظریه انتخاب. انجام بی عدالتی که در کل ادبیات و کاهش آن به ستون از نوع زبان اگر تنظیمات ناهمگن هستند یک مجموعه از افراد تحمیل انتخاب آن در بقیه. (یک)-انواع نامتناسب تاثیر سیاست. این عزم از کل تنظیمات یک فرآیند پویا.

دیر یا زود (b)-انواع مسابقه این مستند طولانی مدت است و امرار معاش و هزینه های کوه نارضایتی سطوح به عنوان آن را در سراسر طیف وسیعی از کشور است. وجود دارد همچنین رفاه اقتصاد مفاهیم که قبل از تاریخ اجتماعی نظریه انتخاب مانند جبران اصول Kaldor, هیکس و Scitovsky. این نقطه را می توان با استفاده از آن کلیشه های (a) و (b). به طور خاص (یک)-انواع نیاز به جبران (b)-انواع ضرر و زیان خود را. به دولت آن کاملا معیشتی دچار ضرر و زیان (b)-انواع نیاز به جبران توسط دولت از طریق redistributive اقدامات و این امر به تامین مالی مالیات های بالاتر اعمال شده در (یک)-انواع. حق سوال برای (یک)-انواع نشده است که آیا آنها می خواهند مستند به ادامه اما آیا آنها مایل به پرداخت Covid-مالیاتی برای حمایت از مستند فرمت.

این به معنای کاریکاتور, اما آن را نشان می دهد سیاست های عمومی معضل است. توجه داشته باشید که بدون احیای مالیات-پرداخت ظرفیت (b)-انواع محدود است و با از دست دادن شغل برخی از (یک)-انواع تبدیل به (b)-انواع. انتخاب starker.

نویسنده است رئیس کمیته اقتصادی شورای مشورتی به PM
دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im