ریسک گریز بانک ماندن خجالتی TLTRO 2.0

بانک ها شده اند پارکینگ در اطراف Rs 7 لاخ کرور با بانک مرکزی هند (RBI) در معکوس مخزن پنجره.

در نشانه ای از چگونه ریسک گریز آنها به سایه فضای بانکی بانک ها در روز پنجشنبه پیشنهاد فقط برای نیمی از بودجه به معنای سرمایه گذاری در NBFCs و MFIs. در حالی که 25.000 تومان کرور روپیه ارزش بودجه در ارائه طریق TLTRO2.0 بانک خریداری شده فقط Rs 12,850 کرور ارزش وجوه شود. این است که با وجود استراحت در اولویت اعطای وام بخش در برابر صندوق های سرمایه گذاری است که اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن عملکرد بهتر است.

برای چشم انداز بانک ها شده اند پارکینگ در اطراف Rs 7 لاخ کرور با بانک مرکزی هند (RBI) در معکوس مخزن پنجره اگر چه آن را بازخوانی آنها فقط 3.75%. وجوه قرض گرفته شده از طریق TLTRO2.0 هستند avalailable در مخزن میزان 4.4 درصد. RBI در روز پنج شنبه گفت: این امر بررسی نتایج حراج.

اخبار مرتبط

بانکداران گفت: قوانین الزامی آنها را به سرمایه گذاری خاصی به اشتراک گذاری این وجوه در کوچکتر NBFCs و MFIs شد بازدارنده با توجه به کمبود کیفیت دارایی. بانک ها باید سرمایه گذاری 10 درصد از بودجه در ابزار بدهی صادر شده توسط MFIs 15% و در NBFCs با دارایی تومان 500 کرور روپیه و زیر و 25 درصد در NBFCs با دارایی از بین تومان 500 کرور روپیه و 5,000 تومان کرور. “اگر ما قرض 2,000 تومان کرور روپیه ما نیاز به قرض دادن تومان 300 کرور به NBFCs با دارایی های زیر 500 تومان کرور روپیه و ما maynot خوب پیدا دارایی های” یک بانکدار توضیح داد.

به عنوان یک بانکدار با اشاره به بانک ها در حال حاضر نسبتا بزرگ قرار گرفتن در معرض NBFCs; در پایان ماه دسامبر 2019, بانک قرض شده بود یک outanding مقدار بیش از Rs 7 لاخ کرور به این بخش است. در حالی که برخی از این امر به شدت دارای امتیاز شرکت در یک نمایشگاه بخشی ممکن است بانکداران توضیح اضافه کردن برخی از NBFCs تا به حال قرار گرفتن در معرض به بخش املاک و مستغلات.

NBFCs درخواست شده است برای وثیقه در قالب یک دولت تضمین اعتبار و یا TARP مانند ساختار. در روز پنج شنبه Icra گفت که انتظار دارد securitisation حجم برای NBFC-MFIs به توان نهفته قابل توجهی در 2020-21 به عنوان اختلال در اقتصاد لطمه می زند و عملیات خود را.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de