افزایش موارد نیروهای کارناتاکا به تغییر از علائم مبتنی بر آزمون نمونه به پیشگیری تشخیص

در کارناتاکا با توجه به افزایش سریع در تعداد Covid-19 موارد مثبت در سه روز گذشته دولت تغییر خواهد کرد از نشانه های مبتنی بر تست به پیشگیری تشخیص است.

تصمیم به این اثر گرفته شد و روز جمعه در سطح بالا پزشکان متخصص دیدار برگزار شد تحت رهبری وزیر BS Yediyurappa.

طبق این کارشناس پیشنهاد مردم داشتن آنفولانزا مانند علائم مانند تب سرد, تنگی نفس نیاز به دریافت چک برای Covid-19 در منطقه قرمز یا نقاط منطقه.

“برای این پیشگیری و تشخیص و کل جمعیت را بررسی علائم. افراد با علائم خواهد شد در معرض یک آزمون دقیق برای Covid-19 گفت:” S سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش.

در این جلسه همچنین بر نیاز به صورت پلاسما درمان است. برای این بیماران که درمان شده است مورد نیاز خواهد بود برای اهدای پلاسما ، یک برنامه جداگانه نیز در حال توسعه برای این.

خصوصی labs/rapid test

کارناتاکا که تست پایین ترین در میان ایالت های جنوبی در حال حاضر انتظار می رود به افزایش آزمایش های قابل ملاحظه ای است. دولت است که انتظار برای عرضه سریع کیت های آزمایش برای انجام تست های بیشتر است به دریافت 12,400 کیت از دولت مرکزی.

“ما به انجام 1,090 آزمون چهار روز پیش و انتظار این است که این افزایش به 2,070,” او گفت:.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده از 21,636 نمونه های جمع آوری شده 17,594 تست شده اند و 14,606 گزارش منفی و 359 آزمایش مثبت است. باقی مانده نمونه نتایج در حال انتظار.

کارناتاکا دولت در حال برنامه ریزی برای جلب بیمارستان خصوصی آزمایشگاه برای انجام آزمایش برای آن است. توجه داشته باشید صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان گفت: “خصوصی labs باید به توافق برسند به شارژ فقط ₹2,250 برای تست Covid-19 نمونه از جمله غربالگری به عنوان به خوبی به عنوان تاييدی در هر نمونه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de