Rishi Kapoor نه بیشتر! PM, Narendra Modi, راهول گاندی, Smriti Irani یاد داشته باشید بالیوود نماد

veteran actor Rishi Kapoor has passes away Actor Amitabh Bachchan announces on Twitterمن همیشه به یاد داشته باشید که تعامل من با Rishi Kapoor جی بود که در خانه قدرت از استعداد PM مودی در توییتر نوشت.

پس از اخبار از بازیگر کهنه Rishi Kapoor را وفات رسید مختلف, محله های قدیمی, تسلیت, پیام, باید شروع به ریختن از بازیگران و سیاستمداران و طرفداران خود را. نارندرا نخست وزیر به توییتر گرفت به بیان غم و اندوه بر مرگ این بازیگر. ساعت مودی توصیف کاپور به عنوان چند وجهی و پر جنب و جوش و عاطفی بازیگر بود که پرشور در مورد فیلم و این کشور در حال پیشرفت است. من همیشه به یاد داشته باشید که تعامل من با Rishi Kapoor جی بود که در خانه قدرت از استعداد PM مودی در توییتر نوشت. او همچنین با ابراز همدردی برای کاپور خانواده در این ساعت از غم و اندوه.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت که او عمیقا غمگین با مرگ همه کاره بازیگر که سرگرم مردم از چندین نسل و مرگ بود و وحشتناک از دست دادن. عمیقا متاثر شده Rishi کاپور مرگ که سرگرم چندین نسل در سراسر نامی حرفه ای Kejriwal خود نوشت توییتر رسمی اداره کند.

بازیگر-تبدیل-سیاستمدار اتحادیه وزیر Smriti Irani نیز از روی علاقه به یاد او yesteryears با این بازیگر در این فیلم مجموعه. ایرانی گفت که او ملاقات کرد این بازیگر برای آخرین بار در یک مجموعه فیلم است. او همچنین گفت که این بازیگر در سمت چپ هیچ فرصتی برای انتقال مهارت های حیاتی از هنر و صنعت به شرکت خود بازیگران است.

تشریح این هفته به عنوان وحشتناک هفته برای سینمای هند, کنگره, MP, راهول گاندی rued از دست دادن کاپور پس از مرگ بازیگر Irrfan Khan, یک روز پیش از آن. گاندی نیز گفت که این بازیگر خواهد بود از صمیم قلب از دست رفته توسط طرفداران خود را. کنگره MP شاشی Tharoor نیز گذشت او تسلیت برای خانواده کاپور. رفتن به پایین خط حافظه, Tharoor به یاد روزهای مدرسه خود را که در آن کاپور بود ارشد خود را شاگردی که او استفاده می شود به رقابت با اینتر-کلاس روش نمایشی.

عمیقا غمگین به شنیدن این که من ارشد شاگردی در بمبئی Campion مدرسه رفته به یک دنیای بهتر Tharoor در حساب توییتر خود نوشت. یادآوری سنگین بدن کار از اواخر بازیگر Tharoor گفت که کاپور یکپارچه تکامل از او عاشقانه نقش در فیلم هایی مانند بابی به شخصیت نقش خود را در بعد از آن بخشی از زندگی حرفه ای.

کاپور گذشته خود را در بمبئی آقا HN تکیه بنیاد بیمارستان امروز. این بازیگر که 67 بود که مبارزه با یک نبرد طولانی با سرطان برای بیش از 2 سال است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *