افزایش جستجو برای ‘چگونه به آتش’ نشانه تقلب در بیمه اشاره به اقتصاد سقوط

اینترنت نمایش داده شد جستجو برای “چگونه به آتش” هستند خونتان در میان رکود از coronavirus همه گیر است که کارشناسان می گویند نشانه آن است که برخی از مردم ممکن است برنامه ریزی برای ارتکاب تقلب در بیمه.

جستجوی عبارت اطلاعات وارد شده توسط گوگل نشان می دهد که تعدادی از کاربران به دنبال اطلاعات در مورد چگونه برای شروع یک آتش سوزی رشد 125% سال بیش از سال در هفته آخر ماه مارس است. عظیم 700,000 شغل از دست داده بودند در طول ماه.

“این است که ایجاد بسیاری از مشکلات اقتصادی که در آن مردم در حال رفتن به نگاه و می گویند,” من می تواند صرفه جویی در کسب و کار من? من می تواند صرفه جویی در خانه من ؟ آیا من واقعا نیاز به این ماشین؟’ برخی از درصد از کسانی که مصرف کنندگان ممکن است متاسفانه به نوبه خود و یا در نظر, آتش سوزی به عنوان یک فرصت برای اصلاح مشکل مالی خود را” Matthew Smith, مدیر اجرایی ائتلاف علیه تقلب در بیمه گفت: واشنگتن آزما. “ما شاهد این بیرون آمدن از رکود اقتصادی بزرگ که در آن وجود دارد سنبله در ادعای اینکه که درگیر خانه و کسب و کار و یا اتومبیل. هیچ کس کامل توپ کریستال در حال حاضر, اما وجود هر نشانه ای که ما می تواند مشابه و یا بدتر از بیرون آمدن از COVID-19.”

اسمیت در توصیف یک سناریو که در آن مصرف کنندگان و یا صاحبان کسب و کار احساس “به دام افتاده و مانند آنها در حال رفتن به از دست دادن پس انداز زندگی خود را اگر آنها قادر به پاسخگویی به آنها تعهد مالی” یا به این دلیل آنها شغل خود را از دست داده و یا به دلیل تقاضای مصرف کننده کاهش پیدا کرده است. “به طوری که آنها نگاه خود را بیمه سیاست — آنچه به نام اعلامیه صفحه. وجود دارد تعداد زیادی وجود دارد و احتمالا تعداد زیادی در بسیاری از موارد بیش از آنچه که آنها در واقع فروش خانه و یا کسب و کار و یا خودرو به لحاظ ارزش خود را,” او گفت:.

اسمیت افزود: “پس از تصمیم گیری ساخته شده است متاسفانه به تلاش برای سوزاندن و پاک کردن اموال و یا وسیله نقلیه به طوری که آنها می توانید استفاده کنید که بیمه پرداخت برای بیشتر فشار مالی نیاز دارد.”

این سطح از خاموش شدن اسمیت گفت: به ویژه در کسب و کارهای کوچک به خصوص رستوران ها و کافه ها.

شرکت های بیمه بسیار هماهنگ به پتانسیل تقلب اما خطر کارشناسان بر این باورند آن را خیلی زود به بگویید.

وجود دارد یک نوع مشابه از انتظار در اطراف 2007 تا 2009 “که ما از رفتن به دیدن فقط خدا مقدار از تقلب در بیمه باعث رکود اقتصادی گفت:” فرانک Scafidi از اداره جرایم بیمه ملی اما این هرگز رخ داده است به مقیاس برخی از پیش بینی. آنها شاهد افزایش آتش سوزی در فعالیت های مربوط به اتومبیل, اما, که در آن یک وسیله نقلیه خواهد بود گزارش سرقت به یک شرکت بیمه که صاحب یک دست در ماشین ناپدید شدن است.

“ممکن است که ما را به دیدن برخی از این پایین اما در حال حاضر آن را فقط بیش از حد به زودی. و این غیر معمول نیست” گفت: Scafidi. “شما می دانید شما باید یک رویداد. و سپس یک یا دو ماه پس از, همه چیز فروکش شما شروع به دیدن این ادعا رول و سپس شما شروع به دیدن نابکار به عنوان بخشی از آن است. آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن چیزی از این قطعا ما فقط آن را نمی بینیم نشده است.”

مصادره دارایی می تواند تبدیل به مناسب ترین راه حل در اقتصاد که در آن تعداد کمی از مردم در حال خرید توضیح داد که مایکل Eriksen استادیار املاک و مستغلات در دانشگاه سینسیناتی و یک اقتصاددان که تحقیقات نشان می دهد که آتش سوزی رخ می دهد در یک نرخ بالاتر به عنوان خانه های مستهلک در ارزش ویژه در ایالات متحده است که اجازه می دهد تا وام دهندگان وام مسکن به شکایت مالکان به زیان پس از سلب حق اقامه دعوی. “به ندرت آیا شما تا به حال پول در یک آتش سوزی,” او گفت:. “شما می توانید از بدهی ببخشند. تنها فرصت ممکن است اموال شخصی. بیایید می گویند شما یک تلویزیون صفحه نمایش بزرگ و شما گذاشته شده است. شما می خواهم یک بحث است که می گوید: این امر می تواند یک راه آسان به خصوص در اقتصاد مانند امروز که در آن هیچ کس مایل به خرید یک تلویزیون صفحه تخت در eBay.”

برای هر نوع آتش ادعا می شود قابل دوام “شما نمی خواهید آن را به نگاه مانند یک آتش سوزی گفت:” Eriksen. “به عنوان یک بیمه شخص به من گفت, گفت:,” نگاه, شما به بیمه برای احمق.’ بنابراین اگر شما می توانید ادعا می کنند که شما ادم سفیه و احمق, شرکت بیمه به شما پرداخت و یا شرکت های بیمه باید به شما پرداخت. و بنابراین شما باید برای متقاعد کردن شرکت های بیمه است که شما ادم سفیه و احمق. جالب تغییر ناگهانی با این, اگر, است, بنابراین شما می دانید که وجود دارد بسیار بالا در آستانه به اتهام آتش سوزی.”

سومین کنگره coronavirus بسته محرک اقتصادی ارائه خواهد شد برخی از امداد رسانی گفت: Scafidi اما با افزایش فرصت برای تقلب.

“آن را تقریبا به عنوان خاص که روز شنبه به شرح زیر پنج شنبه که در هر کجا که وجود دارد دولت پول doled برای هر هدف وجود دارد تقلب” Scafidi گفت. “ما امیدواریم که در این نقطه است که بهتر فرشتگان پیروز خواهد شد اما اگر سابقه هر گونه شاخص تقلب خواهد شد در برخی از نقطه در بخشی از این چشم انداز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im