RIL HDFC, دوقلو, Infosys ارسال Sensex 300 امتیاز پایین تر; بررسی آنچه نگه داشتن سرمایه گذاران در لبه

Sensex, Niftyمغلوب ساختن پیشی جستن-مودی دیدار موفق به ارائه هر گونه تمایلات افزایش برای بازار داخلی به عنوان وجود دارد بدون کلید می پردازد . ویروس نگرانی باقی می ماند در محل موردتوجه وتماشای عموم

گسترش ضرر و زیان از گذشته دو جلسه داخلی بازار سهام معیار Sensex و بسیار خوب ساخته شده ضعیف شروع روز چهارشنبه با بسیار خوب تست 11,700 سطح. S&P BSE Sensex معامله شد 300 امتیاز یا 0.74% کمتر در 39.981 در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص حاکم در 11,706 پایین 92 امتیاز و یا 0.78 درصد است. در بازار گسترده تر S&P BSE MidCap شاخص 56 امتیاز و یا 0.37 درصد و شاخص S&P BSE SmallCap شاخص پایین بود 10 امتیاز. “Coronavirus گرفته در مرکز صحنه در شرایط عمده نشانه به دیکته جهت بازارهای سهام در سراسر جهان است. آن را ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک عامل غالب که باعث خواهد شد که مدت نزدیک به نوسانات. ما در انقضای هفته که در آن انقضای مربوط به حرکت نیز باعث کوتاه مدت نوسانات” Santosh مینا تحلیلگر ارشد TradingBells گفت.

23 Sensex تجارت سهام در- خورشید داروسازی بالا بود Sensex بازنده با کاهش 2.57 درصد و به دنبال آن اپراتور Bharti Airtel, IndusInd بانک و فولاد تاتا. برعکس, اسیایی, رنگ, بالا, gainer شد تا 0.92 درصد است. پدرم قدرت شبکه UltraTech سیمان SBI و TCS در میان برندگان دیگر در شاخص است.

اخبار مرتبط

جذاب خودکار بالا بخشی بازنده- همه بخشی شاخص های تجاری پایین تر است. بسیار خوب خودرو شاخص پایین بود 1.30 درصد با امره رجا باتری Motherson Sumi سیستم و Ashok لیلند به عنوان بالا بازنده است. در حالی که بسیار خوب و فلزی شاخص نیز معاملات بیش از 1 درصد پایین تر کشیده پایین توسط لیورپول فولاد Hindalco و Welspun Corp.

جهانی فروش- سهام آسیا کاهش یافت در روز چهارشنبه. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن پایین 0.6 درصد است. استرالیا سهام به پایین 1.77 درصد در حالی که در ژاپن شاخص سهام Nikkei تضعیف 1.1 درصد است. در وال استریت شاخص Dow و S&P 500 در چهار 3 درصد در روز سه شنبه در چهارمین جلسه متوالی از ضرر و زیان است. میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید پایین 879.44 امتیاز یا 3.15 درصد در 27,081.36 و S&P 500 از دست 97.68 امتیاز یا 3.03 درصد را به پایان برساند در 3,128.21. شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 255.67 امتیاز یا 2.77 درصد به 8,965.61.

FII و DII داده در روز سه شنبه سرمایه گذاران خارجی (FIIs) به فروش سهام به ارزش تومان 2,315.07 کرور در حالی که داخلی سرمایه گذاران نهادی (DIIs) اقدام به خرید سهام به ارزش تومان 1,565.28 کرور در یک شبکه اساس طبق اطلاعات موجود در NSE.

Coronavirus ترساندن- سازمان بهداشت جهانی می گوید شیوع بیماری به اوج خود رسید در چین اما نگرانی که گسترش آن شتاب در کشورهای دیگر است که به احتمال زیاد به نگه داشتن سرمایه گذاران در لبه. این ویروس تاکنون تقریبا 3000 زندگی در سرزمین اصلی چین است اما به ده ها تن از کشورهای دیگر است. افزایش نگرانی سرمایه گذاران در افزایش مرگ و میر در کشورهای دیگر است. شدید محدودیت های مسافرتی ناودان ترمز در تولید و هزینه های مصرف کننده و با وجود نگرانی های کشورهای دیگر را مشابه اختلالات طبق خبری رویترز گزارش.

مودی-مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار موفق به ارائه پشتیبانی به ثبات نسبی بازار بورس- “مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی دیدار موفق به ارائه هر گونه تمایلات افزایش برای بازار داخلی به عنوان وجود دارد بدون کلید می پردازد . ویروس نگرانی باقی می ماند در محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان هر گونه اختلال در عرضه صدمه دیده است می تواند رشد اقتصاد جهانی در سال 2020” Vinod Nair رئیس تحقیقات در Geojit خدمات مالی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>