Mukesh ambani enters in e-commerce market, RIL opens My Jio Mart to take on Amazon, FlipkartMukesh Ambani مخابرات شرکت اعتماد Jio آورده دیتا انقلاب در این کشور در ابتدا ارائه رایگان 4G داده ها به کاربران آن است. (تصویر: فردا نیوز)

آسیا ثروتمندترین مرد Mukesh Ambani اخیرا ستایش سابق سیسکو مدیر جان T اتاق برای تکنولوژی فراز که RIL انجام شده در چند سال گذشته است. صحبت مبتکر magazine, John T مجلس گفت که RIL کار با نگه داشتن digitisation روند قابل ملاحظه است و اضافه کرد که همان کمک خواهد کرد RIL در زمان انتقال. جان چمبرز همچنین بعد توییتی همان و گفت: “خوب برای دیدن Mukesh Ambani و Reliance Industries Ltd. برجسته در این مبتکر. Mukesh تنظیم است به عنوان مثال به دنبال درک روندهای تکنولوژی و مصرف پررنگ هوشمند, خطرات را حفظ خواهد کرد که این شرکت پیش از انتقال بازار.”

Mukesh Ambani مخابرات شرکت اعتماد Jio آورده دیتا انقلاب در این کشور در ابتدا ارائه رایگان 4G داده ها به کاربران آن است. در حالی که این شرکت بعد شروع به شارژ برای خدمات آن در throwaway قیمت با توجه به پس از آن تعرفه ها از اینترنت و خدمات صوتی. در آن 41 AGM سال گذشته RIL همچنین اعلام کرد که رول آن Jio فیبر خدمات به صورت تجاری در سپتامبر 5, و یک میزبان از خدمات جدید نیز اعلام کرد. تصمیم به سطح شیب دار بالا Jio فیبر خدمات به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان یکی دیگر مخل حرکت توسط Mukesh Ambani-led کنگلومرا پس از راه اندازی توکل Jio.

اخبار مرتبط

این شرکت در حال حاضر آماده سازی خود برای راه اندازی خدمات 5G در کشور است. Reliance Industries Ltd. پیشتر گفته است که یک نقشه راه روشنی برای طیف تخصیص کمک خواهد کرد که در برقراری هند به عنوان یک رهبر در 5G فضای. “قیمت 5G طیف باید انتقادی relooked در. بالاتر از کف قیمت منجر به 5G شبکه های عملی بودن و در نتیجه به تاخیر افتاد. تعادل رو برقرار باشد بین دولت درآمد و به طور کلی رشد” Mahendra Nahata تکیه Jio Infocomm عضو هیئت مدیره گفت: در هند کنگره موبایل در سال 2019.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su