ریک ویلسون: مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خیانت’ به معنی مردم خواهد شد ‘توالت’ در قبر ‘به صورت تمام وقت’

هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن ایران عمل ریک ویلسون معتقد است رئیس جمهور تهمت گناه است و خیانت.

در طول روز با جدید غیر طبیعی پادکست توسط Daily Beast, ویلسون گفت: ویرایشگر-در-بزرگ و جناح چپ مفسر مولی جونگ سریع است که مردم را “شاش” از رئیس جمهور قبر برای همیشه لطفا برای پس از گزارش آمده است که روسیه پرداخت می شود نعمت به ولایت متصل داعش و کشتن سربازان آمریکایی.

“کلمه خائن و کلمه خیانت در این کشور مورد آزار قرار گرفته مانند دیوانه” را آغاز کرد.

“این درست است. اما گاهی اوقات شما” جونگ سریع interjected.

“اما در این مورد که سوء استفاده از این کلمه. او با تعریف لفظی از خیانت است. او به کمک و آسایش به دشمن و یاری دشمن. او اقدام” ویلسون گفت:. “این فقط خیانت است. آن را خیانت. این نه فقط خیانت است. آن را تاریخی و خیانت است.”

به نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد که یک U. S هوش ارزیابی نشان داد که روسیه واحد پرداخت طالبان متصل شبه نظامیان در افغانستان به کشتن نیروهای ایالات متحده حتی به عنوان برگ برنده دولت به دنبال رسیدن به یک توافق صلح شامل طالبان و دولت افغانستان.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany با صدور بیانیه ای گفت که نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس بودند در جریان این موضوع است.

“ایالات متحده دریافت هزاران نفر از گزارش های اطلاعاتی و آنها موضوع را دقیق موشکافی. در حالی که کاخ سفید نمی کند به طور معمول دیدگاهها برای اتهام هوش یا داخلی مشورت, سازمان سیا, مدیر, مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش,” او گفت:.

ویلسون گفت: او معتقد است رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و باراک اوباما را انتقام اگر آنها به حال شده است در جریان این موضوع و در زمان دیگر به ضرب گلوله در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این مرد که بود در حال حاضر رفتن به زباله دانی تاریخ. و در حال حاضر وجود دارد را برای رفتن به یک خط در قبر او جایی که آنها در حال رفتن به پرتاب گربه بستر پایین. چون مردم تو شاش در آن برای همه زمان” ویلسون گفت:.

“صبر کنید همه چیز بسیار تاریک” جونگ سریع گفت: جای تعجب است.

McEnany تاکید کرد که کاخ سفید نه اختلاف “ادعا هوش” بلکه در زمان موضوع را با “عدم صحت نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع است.”

به نیویورک تایمز گزارش داد که تهمت بود جریان مورد آموزي در طول یک جلسه بین اواخر ماه مارس است. مقامات یک لیست از گزینه ها برای پاسخ اما خروجی این منابع گفت: دولت هنوز اجازه هر یک از این اقدامات است. به آسوشیتد پرس گزارش روز دوشنبه که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در جریان رئیس جمهور در این موضوع در اوایل سال گذشته است.

بیست و چهار متحده خدمات اعضای کشته شده در جنگ را در افغانستان از آغاز سال 2019. هنوز معلوم نیست که کدام یک از کسانی که قتل ممکن است تحت سوء ظن داشتن انگیزه های مالی. آمریکا و طالبان رخ داد یک توافقنامه صلح در ماه فوریه و طالبان است و نه هر گونه حمله آمریکا به مواضع پس از آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im