درآمد وزیر آجی بوشان Pandey توضیح می دهد که چرا مالیات بر درآمد هدف برای FY21 غیر واقعی نیست

Budget 2020, tax revenue target 2021, tax buoyancy, corporate tax cut implementation India 2019, tax terrorism, tax disputes, customs dutyدرآمد وزیر آجی بوشان Pandey گفت: درآمد مالیاتی هدف غیر واقعی نیست.

مالیات بر درآمد از 12 درصد هدفمند در بودجه سال مالی آینده ممکن است نگاه غیر واقعی برای برخی از دلیل رکود در اقتصاد و کاهش مالیات شرکت ها اما نه به درآمد وزیر آجی بوشان Pandey. درآمد مالیاتی به مجموعه هدف در 12 درصد برای FY21 است “نه یک دست بالا گرفتن است نه غیر منطقی” Pandey گفت: در مصاحبه با فایننشال اکسپرس. “اگر اقتصاد ما در حال برآورد رشد می کند در 10 درصد,” او گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا هدف غیر واقعی طرح. این FY21 بودجه تا به حال برآورد رشد تولید ناخالص داخلی اسمی در 10 درصد در حالی که برآورد ناخالص مالیات بر درآمد ثابت شد در Rs 24.23 لاخ کرور — نزدیک به 12 درصد بیش از رقم برآورد سال مالی جاری.

“اگر شما نگاه کنید به مالیات شناور در این سال ما تا به حال برآورد اسمی نرخ رشد حدود 12, 13, 14 درصد وجود دارد و ما تا به حال برآورد ما مالیات رشد در حدود 17-18 درصد است. دوباره آن (مالیات شناور) بود 1.3 یا چیزی” Pandey گفت. اما با اسمی تولید ناخالص داخلی نرخ رشد پایین در FY20 مالیاتی مجموعه نیز پایین خواهد آمد او اضافه شده است. مالیات شناور است که نسبت رشد در جمع آوری مالیات به تولید ناخالص داخلی اسمی رشد برای FY21 شد بودجه به 1.2.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: چین از دست دادن هند را به دست آورید ؟ هند صادر می توانید این بخش را به عنوان چین قرقره تحت Coronavirus

با توجه به کاهش مالیات شرکت ها اعلام کرد در ماه سپتامبر گذشته Pandey گفت: در حالی که چنین کارهایی انجام می شود در زمان بودجه اما “هنگامی که ما متوجه است که اقتصاد ما نیاز به برخی اقدامات خاص به خصوص در ماه ژوئیه آگاهانه نظر گرفته شده توسط دولت که چرا صبر کنید تا بودجه…” دولت به کاهش نرخ مالیات شرکت از 30 درصد به 22 درصد برای شرکت های موجود در حالی که برای تولید جدید کسب و کار آن قطع شد و از 25 درصد به 15 درصد است. “ما با صدور یک فرمان و بعد از تبدیل آن به یک عمل… به طوری که ما دریافت سود مناسب از 1 آوریل (2019) خود را. پس از آن نوع مفید آن گذشته نگر قانون” او گفت:.

آسیا ثروتمندترین مرد و اعتماد رئیس Mukesh Ambani روز جمعه گفت: در حال حاضر رکود اقتصادی است که به طور موقت و ناشی از خارجی آشوب. “همانطور که ما حرکت به دهه بعدی من بسیار خوش بین و من فکر می کنم در حالی که ما شاهد موقت درد و رهبری است که وزیر دارایی ارائه شده ما فقط در حال رفتن به خارج از آن تا زمانی که خارجی تلاطم ما ضربه اما من بسیار خوشبین” Ambani گفته بود در یک تابع جایزه توسط CNBC-TV18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>