سن بازنشستگی از دولت مرکزی کارکنان به تغییر ؟ در اینجا چیزی است که وزیر می گوید

وزیر امور خارجه در امور سازمان بنادر و دریانوردی; پرسنل نارضایتی عمومی و حقوق بازنشستگی Jitendra سینگ.

هیچ حرکت برای پایین آوردن سن بازنشستگی از دولت مرکزی, کارکنان, وزیر امور خارجه برای پرسنل Jitendra سینگ گفت: روز یکشنبه با رد گزارش در بخش رسانه ای است که وجود دارد یک پیشنهاد به بازنشستگی کارکنان زود است. دولت مرکزی کارکنان بازنشسته در سن 60. به شدت رد این گزارش که دولت منتقل شده است یک پیشنهاد برای کاهش سن بازنشستگی از کارمندان دولت به 50 سال گفت: “هیچ حرکت برای کاهش سن بازنشستگی و نه (وجود دارد) شده است چنین پیشنهادی مورد بحث و یا فکر در هر سطح و در دولت” با توجه به رسمی اعمال شود.

سینگ گفت: برخی با انگیزه عناصر شده اند که کاشت این دروغ بارها و بارها در یک بخش از رسانه ها در طول چند روز گذشته و نسبت دادن آن به منابع دولتی و یا بخش از پرسنل و آموزش (DoPT). او گفت: هر بار سریع عمل متقابل است که دنبال می شود ساخته شده به منظور پاک کردن سردرگمی در ذهن ذینفعان. سینگ گفت: باعث تاسف است که در یک زمان در این کشور است که از طریق coronavirus بحران وجود دارد که برخی عناصر و منافع است که سعی کنید به underplay تمام کارهای خوب انجام شده توسط دولت با کاشت گونه داستانها از رسانههای با توجه به اطلاعیه.

اخبار مرتبط

بر خلاف حق از آغاز ظهور coronavirus چالش دولت و DoPT گرفته اند بی درنگ تصمیم گیری برای حفاظت از منافع کارکنان ، برای مثال او گفت: حتی قبل از این مستند رسما اعلام کرد DoPT صادر کرد, مشاوره برای دفاتر کار کاملا لازم و یا حداقل کارکنان. حتی اگر خدمات ضروری بودند معاف از این راهنما DoPT تا به حال صادر شده جهت معاف Divyang کارکنان حتی از خدمات ضروری” بیانیه گفت: به نقل از وزیر. با توجه به محدودیت های این مستند او به یاد می آورد که DoPT تا به حال به تعویق افتاد تاریخ و زمان آخرین برای پر کردن سالانه ارزیابی عملکرد گزارش (اپارتمان) توسط مقامات دولتی.

در همان زمان سینگ با اشاره به UPSC تصمیم به برنامه ریزی مجدد تاریخ مدنی خدمات مدنی آزمون مصاحبه/تست شخصیت و همچنین اعلام کرد که خدمات مدنی آزمون مقدماتی انجام خواهد شد و پس از 3 ماه مه در بیانیه ای گفت:. به طور مشابه, SSC نیز به تعویق افتاد آن فرایند استخدام را گفت.

سینگ گفت: هفته گذشته بود که خبر جعلی که دولت تا به حال تصمیم به اعمال 30 درصد کاهش در حقوق بازنشستگی و قطع حقوق بازنشستگی برای کسانی که بالای سن 80. “اما بر خلاف این حقیقت است که در 31 مارس وجود دارد نه تنها مستمری که حقوق بازنشستگی نمی سپرده در حساب خود. نه تنها این خدمات پستی بخش بودند به دنبال ارائه حقوق بازنشستگی مقدار در محل اقامت از بازنشستگان هر زمان که مورد نیاز” وزیر بود نقل شده در این بیانیه است.

وزارت پرسنل تا به حال ویدئو کنفرانس مشاوره برای شهروندان ارشد در سراسر 20 شهرستانها که در آن ریوی مشاوره داده شده توسط کارشناسان مانند Randeep Guleria مدیر (AIIMS), او گفت:. به طور مشابه, یوگا جلسات وبینار نیز در حال سازماندهی Singh اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *