خرده فروشی و سرمایه گذاران با عجله به باز کردن حساب های تجاری به بازارهای سقوط

In Tier-III cities and beyond, even the lockdown has not dampened the mood of some retail investors, who are absolutely new to equities. (Representative image)در ردیف سوم شهرستانها و فراتر از آن حتی مستند است و نه مرطوب و خوی خرده فروشی برخی از سرمایه گذاران که کاملا جدید به سهام. (تصویر نماینده)

توسط Urvashi Valecha & Malini Bhupta

پیش از یک بلیط IPO (عرضه اولیه عمومی ارائه می دهند) به طور معمول وجود دارد همیشه عجله جدید حساب دهانه که broking شرکت های شاهد. این اتفاق مارس انتظار می رود برای دیدن حساب جدید باز جلوتر از SBI کارت عمومی موضوع اما آنچه آمده است به عنوان یک شگفتی بزرگ است که با عجله از مشتریان خرده فروشی در میان بازار قتل عام.

اخبار مرتبط

خرده فروشی brokerages در حال دیدن هر نقطه بین 50-70% پرش در حساب های جدید به عنوان خرده فروشی و سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در بازار پس از نزدیک به 40% می گیرند.

تا کنون در ماه مارس هند بزرگترین کارگزار تخفیف Zerodha گفت که آن را تا به حال اضافه شده 1,30,000 حساب در برابر 70,000 حساب می افزاید: در هر ماه است. “این یک پدیده غیر طبیعی است که من نمی تواند توضیح دهد” گفت: Nithin Kamath, موسس و مدیر عامل شرکت Zerodha. شماره حساب جدید دهانه نشان داده است یک چشم انداز مثبت در مارس سال 2020 در مقایسه با ماه قبل است. “ما می توانیم می گویند که علاقه به داشتن یک سرمایه گذاری جدید حساب با ما است شاهد افزایش حدود 50% تا مستند آغاز شد.”

در ردیف سوم شهرستانها و فراتر از آن حتی مستند است و نه مرطوب و خوی خرده فروشی برخی از سرمایه گذاران که کاملا جدید به سهام. مثلا 5paisa.com که 80% از آن پایه مشتری از ردیف سوم و فراتر از شهرستانها ادامه دارد برای دیدن سنبله در حساب جدید دهانه با وجود آن اسکلتی کارکنان پشتیبانی. در ماه مارس تا کنون ، 5paisa.com اضافه شده 60,000 حساب های جدید. Prakarsh Gagdani مدیر عامل شرکت 5paisa.com گفت: “این یک روند بزرگ است که 80 درصد از این مشتریان جدید به سهام.

این روند به عنوان سرمایه گذاران خرده فروشی وارد بازارهای در اوج. ما در حال دیدن مردم نه تنها باز کردن حساب اما آنها نیز سرمایه گذاری است.” حتی به عنوان چاشنی سرمایه گذاران مشغول خرید طلا جدید-به-سهام هستند braving بازار قرار می گیرند.

در حالی که بسیاری از علاقه است که تخفیف و کوچکتر brokerages دیدن است که از جدید به سهام کسانی که تحت سرمایه گذاری در بازارهای سهام نیز در آینده برای افزایش قرار گرفتن در معرض به سهام. Sandeep نایاک اد و مدیر عامل شرکت از جسم Broking گفت: “کسانی که تحت سرمایه گذاری با استفاده از فرصت موجود با تخفیف ارزیابی به صورت انتخابی وارد بازار شد. وجود دارد همچنین حساب های جدید از یک بخش است که سرمایه گذاری در سهام قبلی و این افراد کاملا جدید به بازار است.”

بسیاری از این brokerages در حال ارائه این جدید-به-سهام بخش آموزش و اطلاعات آنلاین به منظور اطلاع رسانی بهتر در بازار است. جسم مهره است که ارائه مشاوره به مشتریان برای ایجاد یک نمونه کارها از largecap آبی تراشه سهام هایی که دیده اند قابل اصلاح.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im