از سرگیری تهمت تظاهرات نشان می دهد تغییر نگرش coronavirus

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن سر گرفته خواهد شد در شخص تجمعات انتخاباتی در این ماه با وجود کاهش اخیر در coronavirus موارد در چند متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که اولین تجمع برگزار خواهد شد در Tulsa, اوکلاهما در تاریخ 19 ژوئن گفت: “آنها به انجام یک کار بزرگ با COVID همانطور که می دانید در ایالت اوکلاهما.” وی همچنین از برگزاری تظاهرات در فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

راهپیمایی خود را در تولسا خواهد بود که برای اولین بار از نوع خود پس از coronavirus همه گیر مارس آغاز شد زمانی که او و دموکراتیک نامزد جو بایدن و برنی ساندرز بودند مجبور به توقف مبارزه. ساندرز از آن زمان به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری.

اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار باید حمایت اجتماعی فاصله پروتکل های پس از ماه مارس, اما مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی است و نشان داد که چه نوع اجتماعی فاصله اقدامات اجرا خواهد شد در تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفته است که او نتواند تجمعات انتخاباتی و صحبت کردن قبل از اینکه جمعیت زیادی. اوکلاهما به ویژه تقریبا به طور کامل بازگشایی پس از آغاز بازگشایی روند در اواخر ماه آوریل و این امر می تواند دشوار برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در اوکلاهما محل.

بیش از یک دوجین متحده دیده می شود افزایش هشدار دهنده در جدید کروناویروس موارد پس از آغاز ماه اما همچنان برای بازگشایی, به امید احیای اقتصاد خود را.

آریزونا بیمارستان در حال تقلا برای رسیدگی به هجوم جدید کروناویروس موارد است. دولت گزارش اضافی 25 کشته و 1,556 موارد شنبه. در روز سه شنبه آریزونا گزارش 1,243 زمان بستری شدن در بیمارستان نزدیک به 50% پرش از روز یادبود.

بنر, بهداشت, دولت بزرگترین بیمارستان سیستم هشدار داد بیش از آخر هفته که “ويژه مشغول هستند” و بیمارستان رسیده ظرفیت در بخش اختصاص داده شده به ارائه تنفس درمانی برای بیماران دوره نقاهت بعد از نارسایی قلب و ریه و نارسایی قلبی یا عمل جراحی.

حتی به کالیفرنیا می بیند افزایش جدید کروناویروس موارد لس آنجلس مقامات اجازه خواهد داد که ورزشگاه و امکانات تناسب اندام برای بازگشایی و همچنین اردوگاه های روز, موزه, گالری, باغ وحش ها و اردو های لس آنجلس تایمز گزارش داد. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که او و مقامات دولتی انتظار می رود برای دیدن یک چشم انداز مثبت در موارد پس از بازگشایی شروع و که وجود دارد هیچ برنامه ای برای معکوس کردن پیشرفت در بازگشایی دولت است.

“ما به عنوان فاز در, مسئول راه بازگشایی اقتصاد ما ساخته شده آن را کاملا روشن است که ما پیش بینی افزایش در تعداد موارد مثبت,” Newsom روز سه شنبه گفت. “اما ما همچنین ساخته شده در آن کاملا روشن همزمان تشخیص و تعهد است که ما در یک قابل ملاحظه ای متفاوت از ما 90 روز پیش.”

تگزاس گزارش یک شماره ثبت از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, شنبه برای سومین روز متوالی. وجود دارد 2,153 coronavirus بیماران در بیمارستان تگزاس در روز چهارشنبه به نمایندگی از 42 درصد افزایش از روز یادبود. روز دوشنبه تعدادی از بیماران افزایش به 1,935 گرفتی قبلی بالا از 1,888 رسیده ممکن است 5.

دولت بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: اپیدمیولوژی دکتر ماریا ون Kerkhove سازمان بهداشت جهانی “درست شد” در این ادعا که بدون علامت انتقال coronavirus است “بسیار نادر است.”

“آنها راه می رفت که به دلیل وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این مورد” Fauci گفت: در Good Morning America چهارشنبه. “به ایجاد یک بیانیه که یک رویداد نادر بود درست نیست.”

Kerkhove گفت: روز شنبه که “آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فرد است.” او تجدید نظر در بیانیه روز شنبه طی یک Facebook Live, رویداد گفت: “من در پاسخ به یک سوال در کنفرانس مطبوعاتی. من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن.”

سه واکسن نامزدها را وارد فاز سه آزمایش با افراد بشر در این تابستان مارک مرحله نهایی آزمایش واکسن که در حال حرکت از طریق توسعه در یک سرعت سریع با توجه به وال استریت ژورنال.

کانديد واکسن طراحی و توسعه توسط مدرن را وارد کنید آزمایشات انسانی در ماه جولای و به دنبال آن به طور مشترک توسعه یافته واکسن با دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca در ماه اوت به دنبال یک نامزد از جانسون و جانسون در ماه سپتامبر.

تحقیقات به رهبری دانشمندان در کمبریج و دانشگاه گرینویچ در انگلستان یافت می شود که الزامی گسترده ماسک استفاده می تواند فشار COVID-19 نرخ انتقال به کنترل سطح رویترز گزارش روز شنبه. تحقیقات نشان می دهد که مستندات به تنهایی نمی خواهد متوقف کردن موج دوم این بیماری همه گیر اما که حتی ماسک های خانگی می تواند به شدت کاهش می دهد نرخ انتقال.

این ایالت آیووا نمایشگاه لغو شده است برای اولین بار پس از سال 1945 Des Moines Register گزارش داد. 16-عضو عادلانه هیئت مدیره تصمیم گرفت روز شنبه که اجازه می دهد 11-روز واقعه به رفتن را از افراد در معرض خطر بیمار شدن. آن برنامه ریزی شده بود برای شروع در اوت. 13. نمایشگاه های دولت در ایندیانا ویسکانسین و مینه سوتا لغو شده است در دو هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در ضمن نمایشگاه سازمان در نبراسکا و داکوتای جنوبی, کانزاس و میشیگان گفت: حوادث خود را به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>