رستوران در یک سوپ ممکن است به کاهش کارکنان پرداخت اما هیچ اخراج و در عین حال

By one estimate, restaurants employ some seven million people and earn annual revenues of Rs 4 lakh crore.با یک برآورد رستوران استخدام برخی از هفت میلیون نفر و درآمد سالانه درآمد Rs 4 لاخ کرور. (تصویر نماینده)

به عنوان آنها در تلاش برای آمدن به شرایط با این مستند صاحبان رستوران شروع به فکر می کنم از کاهش حقوق و دستمزد و اخراج. آن را تبدیل شدن به ضروری در حال حاضر برای کاهش هزینه ها از هیچ پول وجود دارد در آینده و مشخص نیست که چگونه به زودی آنها را مجاز به پرتاب کفش خود را از eateries. اکثر صاحبان مردد به اجازه رفتن از کارکنان برای لحظه ای حتی اگر آنها احساس می کنید این می تواند خوب شش تا هفت ماه قبل از کسب و کار بر میدارد. با یک برآورد رستوران استخدام برخی از هفت میلیون نفر و درآمد سالانه درآمد Rs 4 لاخ کرور.

رانبیر Nagpal شریک در Yazu: پان آسیایی, Supper Club بمبئی گفت: FE است که این شرکت قصد ندارد آتش هر کارمند تا 15 آوریل است. اما اگر شرایط کنونی باقی بماند و فراتر از آن ممکن است نیاز به “شروع به فکر کردن در خطوط از اجازه دادن به برخی از مردم”.

اخبار مرتبط

Karan Khilnani شریک در پونا-بر اساس فیل & Co Gastropub گفت: خود شرکت در نظر دارد به پرداخت کارکنان 70 درصد از راهپیمایی خود را از حقوق و تنظیم تعادل بعد. ارشد مدیریت, بیش از حد, مصرف قطع پرداخت این ماه است. “ما دوباره برنامه ریزی پرداخت از جمله اجاره و مواد خام اما تخمگذار کردن کارکنان خواهد نه کار در دراز مدت” Khilnani گفت.

Sandeep Trehan COO در رفت و آمد مکرر لوکس سرنوشت Lakelands گفت: “توقف استخدام” قطعا باید بخشی از این شرکت استراتژی تا زمانی که ثبات می گرداند. در کوتاه مدت این شرکت خواهد آمد تا با راه حل های برای جلوگیری از اخراج Trehan اضافه شده است.

Shyam Thakur, co-founder در Gurgaon مبتنی بر نوار و رستوران ریو گفت: همانطور که در حال حاضر حقوق بودند که از طریق تامین ذخایر نقدی. این شرکت برنامه ای برای تنظیم حقوق بعد با کاهش ساعت کار. Thakur معتقد است فروش خود ادامه خواهد داد به اسلاید حداقل برای بعد از 5-6 ماه.

Visakh Viswambharan مدیر در بنگلور مبتنی بر کافه های زنجیره ای Cuppa گفت: هیچ برنامه ای برای کاهش نیروی کار است. Cuppa شده است قادر به نگه داشتن چیزهایی که از آن ارائه طریق تحویل مواد غذایی, برنامه Zomato و Swiggy.

Dinesh Sharma, co-founder در Enchante Patisserie گفت: همه کارکنان آموزش دیده و حرفه ای و شرکت قطعا نه اجازه دهید آنها را بروید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im