حل و فصل اختلافات مالیاتی برای دریافت آسان تر; این تغییرات در Vivad se Vishwas طرح را تشویق برای مالیات دهندگان

‘Vivad Se Vishwas’ Scheme, VSV scheme, direct tax litigation, Sabka Vishwas schemeدولت معرفی ‘Vivad se Vishwas’ طرح اخیر بودجه برای جلوگیری از افزایش موارد شکایت های قانونی مربوط به مالیات مستقیم.

مالیات مستقیم filers باید بیشتر در این زمینه به خود روشن دادخواهی تحت ‘Vivad se Vishwas’ طرح به دولت پیشنهاد کرده است که برخی تغییرات در پیش نویس این لایحه است. آن است که فکر که این تغییرات شامل گسترش دامنه از موارد که در آن مالیات دهندگان می تواند به سود منافع و عقلانی از مقدار مورد اختلاف مالیاتی پرداخت می شود تحت این طرح با توجه به ای مالیات هشدار گزارش. پس از نورد ‘Sabka Vishwas’ طرح به روشنی در انتظار فرآیندهای باغبانی مربوط به مالیات غیر مستقیم دولت معرفی ‘Vivad se Vishwas’ طرح اخیر بودجه برای جلوگیری از افزایش موارد شکایت های قانونی مربوط به مالیات مستقیم.

همانطور که در پیش نویس لایحه مالیات دهندگان که درخواست تجدید نظر در حال بررسی است که در 31 ژانویه 2020 قبل از اولین استیناف قدرت (FAA), ITAT), HC یا SC ارائه یک فرصت برای حل و فصل اختلافات با ساخت یک نرم افزار و یک بار آن را پذیرفته و مالیات دهندگان پرداخت کامل اختلاف مالیاتی مقدار قبل از 31 مارس سال 2020 مالیات دهندگان خواهد بود اعطا مصونیت از بهره و جریمه مالیات را به عنوان به خوبی به عنوان دادستان است.

اخبار مرتبط

به طور مشابه مقدار اختلاف در رابطه با بهره لوی و مجازات می باشد و با پرداخت 25 درصد از مقدار اختلاف با چشم پوشی از میزان تعادل. اما در مواردی که اختلاف مبلغ قابل پرداخت, پست 31 مارس سال 2020 وجود خواهد داشت 10 درصد افزایش در مقدار قابل پرداخت است.

همچنین بخوانید: سرخپوستان غذا خوردن نیست به اندازه کافی پالس; دولت قرض می تواند یک ترفند از ایندیرا گاندی دوران به افزایش مصرف

در ضمن با وجود تلاش های دولت به تعلیق تجدید نظر قابل ملاحظه ای افزایش یافته است به دلیل درخواست های ثبت شده بسیار بالاتر نسبت به تجدید نظر که در حال دفع از. در حال حاضر وجود دارد 4.83 لاخ مستقیم مالیاتی مورد انتظار در های مختلف استیناف مرجع تخصصی مانند کمیسیون مالیات بر درآمد (تجدید نظر) مالیات بر درآمد استیناف دادگاه (ITAT) بالا و دادگاه ها (HC) و دیوان عالی کشور (SC) رفتن توسط EY گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>