مسکونی بازار می بیند شیب در راه اندازی جدید خرید و فروش مسکن در ماه آوریل تا ژوئن چهارم: گزارش

فروش مسکن در این کشور هشت مسکونی بازار در طول ماه آوریل تا ژوئن دوره نیز با کاهش 79 درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به سه ماهه و تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات شرکت کارگزاری PropTiger.com.

این گزارش با عنوان “بینش واقعی: Q2 سال 2020′ گفت که تنها 19,038 واحد فروخته شد در طول ماه آوریل تا ژوئن سال جاری در مقایسه با 92,764 واحد در Q2 2019. مسکن مقرون به صرفه (قیمت واحد به ₹45 لاخ) همچنان به تسلط بر بخش املاک و مستغلات حسابداری برای 44 درصد سهم از فروش.

آن را بیشتر اضافه شده است که راه اندازی جدید نیز کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول این دوره به عنوان توسعه دهندگان باقی مانده محتاط در طول مدت زمانی که فعالیت های تجاری در سراسر بخش های آهسته. روند کاهش در راه اندازی دیده می شود بیش از شش چهارم شروع Q1 FY19 ادامه می دهد. راه اندازی کاهش یافت و 81 درصد در طول سه ماهه پایان 30 ژوئن به 12.564 واحد است.

“همانطور که پیش بینی تقاضا منفی نهفته با توجه به عدم اطمینان اقتصادی همراه با رشد بیکاری است. در واقع تحویل پروژه های موجود ممکن است تحت فشار قرار دادند پشت بسته به اینکه چگونه به سرعت زنجیره تامین نیروی کار در دسترس بودن و جریان نقدینگی در حال ترمیم است. بعید است که ما برای دیدن جدید راه اندازی افزایش قابل توجهی را برای بعد از چند محله به عنوان توسعه دهندگان منتظر تقاضای احیا و تقویت جریان های نقدی خود را از طریق فروش واحدهای موجود گفت:” مانی Rangarajan گروه COO PropTiger.com.

 

این گزارش همچنین گفت که در مقایسه با سطوح دیده می شود در طول سه ماهه مشابه در سال گذشته unsold در آن زمان سهام کاهش یافته است 13 درصد در هشت شهر در درجه اول در حساب از سقوط در راه اندازی جدید.

به عنوان در تاریخ 30 ژوئن 2020 توسعه دهندگان تا به حال 738,335 واحد از موجودی در سراسر این بازار. در پایان Q2 2019 در unsold در آن زمان سهام بود در 846,460 واحد است.

با توجه به فشار از طرف تقاضا رشد قیمت در هند نخست مسکونی بازارهای باقی مانده تا حد زیادی خاموش با اکثر شهرستانها نشان از رشد سالانه بین 1 تا 3 درصد در یک سال گذشته.

هشت شهر که تحت پوشش قرار گرفتند در این نظرسنجی بودند احمدآباد, بنگلور چنای حیدرآباد کلکته دهلی شورای ملی مقاومت (نیدا Greater Noida Gurugram Ghaziabad و فریدآباد) MMR (بمبئی ناوی بمبئی خان) و پونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>